Son Dakika
16 Aralık 2017 Cumartesi

Mirza’dan “Engelli Bakım Evi Projesi”

23 Mart 2014 Pazar, 23:48

Dursun_Mirza_Engelli Ziyareti (1)CHP Bandırma Belediye Başkan Adayı Dursun Mirza, Engelli Aileler ve Engelliler Derneğini ziyaret etti. Her zaman yanlarında olduğunu ve bundan sonrada olacağını belirten Mirza; bütün engelli ailelerini düşündüren, kaygılandıran “Ailesini kaybeden engelli ne olacak?” sorusuna çözüm getiriyor.

CHP Bandırma Belediye Başkan Adayı Dursun Mirza konuşmasında; “Çok güzel projelerimiz var, bunları artık herkes biliyor. Ben sizlerin endişelerinizi yakından biliyorum. Dolayısıyla Ordu Caddesinde bulunan “Tekel Binası” için düşündüğümüz projeyi anlatmak isterim. Tekel binasını mimar arkadaşlarımızla inceledik ve yıkmayı düşünmüyoruz. Güçlendirerek restore edeceğiz. Dört katlı binanın en alt katında dükkanlar olacak şekilde öğrenci yurdu, yaşlılar yurdu, kadın evi ve engelli bakım evi şekilde düzenleyeceğiz. Tekel binası büyük bir bina ve seçim sonrasında güçlendirerek restorasyonuna başlanacak. En alt kattaki dükkanları kiraya vererek “Engelli Bakım Evi” masraflarını da böylece sağlamış olacağız. Sizin çocuklarınız bizim çocuklarımız, Bandırma’nın çocukları, biz Bandırma’da yaşayan her yurttaşımızın mutlu olmasını istiyoruz, bütün çabamız bunun için. Biz rant için değil halk için siyaset yapıyoruz. Kendimiz zenginleşmek için değil halkımızın mutluluğu için siyaset yapıyoruz” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

proje-bandirmacomtr