Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Yenikapı Bandırma Feribot İDO Seferleri 2024 (Güncel)

Yenikapı Bandırma feribot fiyatları 2024 yılında 393 TL’den başlamaktadır. İdo Yenikapı ve Kadıköy Bandırma feribot fiyatları en uygun online bilet sistemi ile satıştadır. Dikkat İDO’da esnek fiyat tarifesi olduğu için sefer günü yaklaştıkça bilet fiyatları da artmaktadır. Bu yüzden ucuz yolculuk için biletlerinizi önceden almanızı öneriyoruz.

Yenikapı Bandırma feribot fiyatları

Yenikapı Bandırma feribot fiyatları 2024 yılında 393 TL‘den başlamaktadır. Bu fiyat erken alımlarda promosyon sınıfında geçerlidir. Güne ait seferlerde bilet fiyatı 453 TL’ye ödenmektedir.  İdo Yenikapı ve Kadıköy Bandırma feribot fiyatları en uygun online bilet sistemi ile satıştadır. Dikkat İDO’da esnek fiyat tarifesi olduğu için sefer günü yaklaştıkça bilet fiyatları da artmaktadır. Bu yüzden ucuz yolculuk için biletlerinizi önceden almanızı öneriyoruz.

Arabalı vapurlar ile ilgili önemli duyuru. İDO tarafından yapılan açıklamada yaz aylarında düzenlenen Yenikapı-Bandırma arabalı İDO feribot seferleri 2024 yaz sezonunda DÜZENLENECEKTİR. Arabalı Bandırma İDO seferleri belli olduğunda sayfamızda açıklanacaktır.


Yenikapı ve Kadıköy Bandırma Feribot İDO Seferleri 2024

Yenikapı’dan Bandırma’ya Haftanın Her Günü;

  • 12:30
  • 19:30

Kadıköy’den Bandırma’ya Haftanın Her Günü;

  • 12:00
  • 19:00

Bandırma Yenikapı ve Kadıköy Feribot Seferleri 2024

Bandırma’dan Yenikapı ve Kadıköye Haftanın Her Günü;

  • 07:45
  • 15:30

Yenikapı Bandırma feribot fiyatları 2024

2024 yılı ilk çeyreğinde 3 gün önceden 393 TL olan bilet fiyatı sefer gününden 1 gün önce ekonomi sınıfında 453  TL’ye kadar çıkmaktadır.
Yenikapı-Bandırma İDO Feribot Seferleri 2024

Bandırma İdo Seferleri ilkbahar yaz tarifesine geçmiştir. Sefer listesi bilgilendirme amaçlı İDO Web sitesinden temin edilmiştir. Güncel Bandırma İdo Seferleri , Güncel Bandırma İdo Sefer Fiyatları ve aşağıdaki listeyi doğrulamak için İDO (İstanbul Deniz Otobüsleri) Kurumsal Web sitesini ziyaret ediniz. İstanbul’dan uçak ile farklı şehirlere seyehat etmek istiyorsanız Bandırma Uçak Bileti sayfamızı da inceleyenilirsiniz. İstanbul’dan Bandırma’ya gelip Erdek üzerinden Avşa ve Marmara Adası‘na gitmek istiyorsanız Gestaş Avşa Marmara feribot seferleri sayfamız da yayındadır. İDO ile Bandırma’ya geliyorsanız Bandırma şehir otelleri sizlere konaklamanız için ev sahipliği yapacaktır. Bandırma otelleri sayfamızı incelemenizi öneririz. Son olarak İDO bağlantı araba kiralamak istiyorsanız Bandırma rent a car şirketleri sayfamızdaki firmaları tavsiye ediyoruz.
avşa adası otelleri


Yenikapı-Bandırma İDO Feribot Seferleri Sonbahar Tarifesi Fiyatları 2024

Bandırma Yenikapı-Bandırma Kadıköy İDO seferleri için İDO firması esnek fiyat tarifesini uygulamakta olup fiyatlar anlık değişkenlik göstermektedir. Şuanda yansıtılan fiyatlar 373 TL ile 453 TL arasındadır. Sizde İDO Yenikapı Bandırma biletinizi erkenden alarak indirimli bir İDO Bandırma Yenikapı yolculuğu yapabilirsiniz. Güncel fiyatlar için 0850 222 44 36 İDO Çağrı Merkezini arayabilirsiniz.


ido bandırma iskelesi
İDO Bandırma İskelesi
nev bandırma