Bandırma Reklam Ajansı

Bandırma İdo Seferleri Fiyatları 2021

16 Şubat 2021 Salı, 09:09

bandırma ido yenikapı seferleri
Yenikapı Bandırma feribot fiyatları 2021 ekonomi 61 TL’den başlamaktadır. İdo Yenikapı-Bostancı Bandırma feribot fiyatları sefer günü yaklaştıkça artmaktadır.

Örnek vermek gerekirse 3 gün önceden 96 TL olan bilet fiyatı sefer gününden 1 gün önce ekonomi sınıfında 106 TL business sınıfında 126 TL’ye kadar çıkmaktadır.

Sonbahar kış döneminde sadece cuma ve pazar günleri düzenlenen arabalı feribot seferlerinde ise otomobil ücretleri 256 TL ekonomi, 296 TL business, 1375 TL’den başlayan fiyatlarla business classta fiyatlandırılmaktadır.Yenikapı-Bandırma İDO Feribot Seferleri Kış Tarifesi 2021

Yenikapı’dan Bandırma’ya Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe : 12:35 – 19:20

Yenikapı’dan Bandırma’ya Cuma: 12:35 

Yenikapı’dan Bandırma’ya Cumartesi : 12:35 

Yenikapı’dan Bandırma’ya Pazar : 19:20

Bandırma’dan Yenikapı’ya Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe :  15:30

Bandırma’dan Yenikapı’ya Cuma : 07:45 – 15:30 – 19:00

Bandırma’dan Yenikapı’ya Cumartesi : 09:30 – 15:30

Bandırma’dan Yenikapı’ya Pazar : 15:30, 19:00
Bandırma İdo Seferleri sonbahar tarifesine geçmiştir. Sefer listesi bilgilendirme amaçlı İDO Web sitesinden temin edilmiştir. Güncel Bandırma İdo Seferleri , Güncel Bandırma İdo Sefer Fiyatları ve aşağıdaki listeyi doğrulamak için İDO (İstanbul Deniz Otobüsleri) Kurumsal Web sitesini ziyaret ediniz. İstanbul’dan uçak ile farklı şehirlere seyehat etmek istiyorsanız Bandırma Uçak Bileti sayfamızı da inceleyenilirsiniz. İstanbul’dan Bandırma’ya gelip Erdek üzerinden Avşa ve Marmara Adası‘na gitmek istiyorsanız Gestaş Avşa Marmara feribot seferleri sayfamız da yayındadır. İDO ile Bandırma’ya geliyorsanız Bandırma şehir otelleri sizlere konaklamanız için ev sahipliği yapacaktır. Bandırma otelleri sayfamızı incelemenizi öneririz. Son olarak İDO bağlantı araba kiralamak istiyorsanız Bandırma rent a car şirketleri sayfamızdaki firmaları tavsiye ediyoruz.

Yenikapı-Bandırma İDO Feribot Seferleri Kış Tarifesi 2021

avşa adası otelleri

Yenikapı-Bandırma İDO Feribot Seferleri Sonbahar Tarifesi Fiyatları
Bandırma Yenikapı-Bostancı seferlerinde İDO esnek fiyat tarifesini uygulamakta olup fiyatlar anlık değişkenlik göstermektedir. Şuanda yansıtılan fiyatlar 48 TL ile 72 TL arasındadır. Sizde İDO Yenikapı Bandırma biletinizi erkenden alarak indirimli bir İDO Bandırma Yenikapı yolculuğu yapabilirsiniz. Güncel fiyatlar için 0850 222 44 36 İDO Çağrı Merkezini arayabilirsiniz.


ido bandırma iskelesi

İDO Bandırma İskelesi

DOĞA MAHALLESİ GÜZELLEŞTİRME VE YAŞATMA DERNEĞİNDEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Doğa Mahalle Muhtarı Mustafa Pınar, Doğa Mahallesi Güzelleştirme ve Yaşatma Derneği üyeleri ile...

ATAMIZIN SİLUETİ ŞEHRİMİZE ÇOK YAKIŞTI

Türkiye’nin en güzel parkları arasında gösterilen Balıkesir Atatürk...

kutlu creative
avşa adası otelleri
x