Son Dakika
23 Kasım 2017 Perşembe

Bandırma Balıkesir İzmir Tren Seferleri 2017-2018

15 Şubat 2015 Pazar, 14:15

Bandırma Tren Seferleri ve Bandırma Tren Seferleri Saatleri hakkında bilgilendirme amaçlı sayfamız 09.10.2017 tarihinde oluşturulmuştur. Güncel Bandırma tren seferleri ve Güncel Bandırma tren seferleri saatleri için Lütfen TCDD Resmi web sitesini ziyaret edip bilgileri doğrulayınız. 



Bandırma Balıkesir İzmir Tren Seferleri




 

Tren Adı-Kodu Kalkış Saati Varış Saati Sefer Günleri
6 EYLÜL EKSPRESİ İzmir Basmane: 10:55 Bandırma:    18:20 Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
Bandırma: 14:30 İzmir Basmane: 21:25
İzmir > Bandırma Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
İzmir (Basmane) 10:55
Çiğli 11:25 11:26
Menemen 11:40 11:44
Emiralem 11:52 11:53
Ayvacık 12:01 12:03
Muradiye 12:15 12:17
Horozköy 12:24 12:25
Manisa 12:29 12:39
Karaağaçlı 12:49 12:50
Saruhanlı 12:57 12:59
Hacırahmanlı 13:03 13:04
İshakçelebi 13:07 13:08
Kayışlar 13:20 13:21
Kapaklı 13:26 13:27
Akhisar 13:37 13:40
Sünnetçiler 13:51 13:52
Çobanhasan 13:57 13:58
Bakır 14:03 14:04
Kırkağaç 14:14 14:16
Soma 14:28 14:30
Savaştepe 14:58 15:00
Çalıköy 15:09 15:10
Soğucak 15:27 15:29
Çukurhüseyin 15:46 15:47
Balıkesir 16:09 16:29
Yeniköy 16:52 16:54
Susurluk 17:19 17:20
Aksakal 17:46 17:47
Sığırcı 18:01 18:02
Kuşcenneti 18:11 18:12
Bandırma Gar 18:17 18:18
Bandırma Şehir 18:20
Bandırma > İzmir Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu Varış Çıkış
Bandırma Şehir 14:30
Bandırma Gar 14:32 14:33
Sığırcı 14:50 14:51
Aksakal 15:06 15:07
Susurluk 15:34 15:36
Yeniköy 16:03 16:05
Balıkesir 16:28 16:31
Balıkesir (Gökköy) 16:44 16:45
Çukurhüseyin 16:54 16:55
Soğucak 17:13 17:14
Çalıköy 17:30 17:31
Savaştepe 17:39 17:40
Soma 18:05 18:07
Kırkağaç 18:19 18:20
Bakır 18:30 18:32
Çobanhasan 18:37 18:38
Sünnetçiler 18:42 18:43
Akhisar 18:54 18:58
Kapaklı 19:08 19:09
Kayışlar 19:14 19:15
İshakçelebi 19:27 19:28
Hacırahmanlı 19:31 19:32
Saruhanlı 19:36 19:38
Karaağaçlı 19:45 19:46
Manisa 19:55 19:58
Horozköy 20:03 20:04
Muradiye 20:10 20:11
Ayvacık 20:23 20:25
Emiralem 20:33 20:35
Menemen 20:42 20:44
Çiğli 20:59 21:00
İzmir (Basmane) 21:26




TREN BİLGİSİ:

6 Eylül Ekspresi, İzmir > Manisa > Balıkesir > Bandırma arasında her gün işler.

SÜRE : 6 Saat

Bandırma Balıkesir İzmir Treni İletişim Bilgileri

İZMİR (BASMANE):
(232) 484 53 53 – REZERVASYON (24 SAAT AÇIK)
(232) 484 86 38 – DANIŞMA (24 SAAT AÇIK)

BANDIRMA:
(266) 713 60 89 – (08.00-11.30, 12.30-20.30)

proje-bandirmacomtr