Kasapoğlu “Hacizler Büyükşehre Taşınacak”

22 Temmuz 2014 Salı, 22:54

AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Eşref Kasapoğlu’ndan Cadde ve sokaklardaki otoparkları işleten UCS Firmasının park borcu olan araçlara haciz uygulamasına tepki gösterdi.

Mevcut yerel yönetimini ilçenin muhtelif cadde ve sokaklarını özel şirketlerin rant kapısı haline getirdiğini öne süren Kasapoğlu, “Yerel yönetimlerin görevi cadde ve sokakları otoparka dönüştürmek değil vatandaşları için sabit otoparklar oluşturmaktır” dedi. Bahse konu şirketin 280 araçla ilgili haciz işlemi başlattığını dile getiren Kasapoğlu, yılsonuna kadar bu rakamın 400’leri aşmasının beklendiğini söyledi. Konuyu Balıkesir Büyükşehir Belediyesi gündemine taşıyacaklarını dile getiren Kasapoğlu “AK Parti Bandırma İlçe Başkanlığı olarak cadde ve sokakların otopark işletmeciliğine verilmesine karşıyız. Biz 30 Mart yerel seçimlerini kazanmış olsaydık bu uygulamayı kaldıracaktık” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr