Son Dakika
18 Aralık 2017 Pazartesi

Başkan Mirza’nın Bayram Mesajı

31 Temmuz 2014 Perşembe, 11:00

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

“Toplumsal yaşamımızda önemli bir yeri olan Dini Bayramlarımız, İnsanı insan yapan değerlerin ve erdemlerin yalın olarak yaşandığı özel günlerdir.
Bir milletin birlik ve beraberliğini en yoğun şekilde yaşamasına olanak sağlayan; dostluğun, kardeşliğin ve paylaşmanın daha da anlam kazanana bu özel günlerde ulus olarak hoşgörü ve dayanışmanın örneklerini en güzel şekilde göstermek, iç barışımızı ve huzurumuzu korumak, topluma güven verecek uygulamaları gerçekleştirmek temel önceliğimiz olmalıdır.
Bayramların anlamlarını, güzelliğini ve değerini, sayılı bayram günleriyle sınırlı tutmayarak yaşamın her evresinde ve tüm ilişkilerimizde anımsamalı, hoşgörü, barış, kardeşlik ve dayanışma ortamının, sorunlarımızın çözümünde etkili olacağını unutmamalıyız.
Bu duygu ve düşüncelerimle, tüm yurttaşlarımızın ve değerli Bandırmalı kardeşlerimin Ramazan Bayramı’nı kutluyor; Bayram’ın Ulusumuza, ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum.”

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr