Bandırma’da Zabıtadan Akşam Mesaisi

01 Ağustos 2014 Cuma, 22:14

Bandırma Belediyesi Zabıta Komiserliği’ne bağlı ekipler bu akşam saat 21 sularında şehrin çarşı mevkinde sokak işgali yapan iş yerlerini fotoğraf ile kayıt aldı.

Bandırma’nın Şehit Süleyman Bey, Kaşif Acar Caddeleri, Cumhuriyet Meydanı ve Saatçiler Sokak’ta kontrollerde bulunan zabıta ekipleri geçtiğimiz günlerde yenilenen sarı çizgileri aşan iş yerlerini resimli kayıt altına aldılar.

2 AĞUSTOS ÖNCESİ TESPİT
Hatırlanacağı üzere Bandırma Belediyesi tarafından 2 Ağustos son gün olmak üzere çarşı esnafına tebligat aracılığı ile gerekli uyarılarda bulunulmuştu. İş yerlerinin tebligat gereği düzenlemeleri yapmaları için son tarih olan 1 Ağustos akşamında belediye zabıta ekiplerince görüntü kayıtlı tespitin yapılması Bandırma Belediyesi’nin sokak işgallerinin sona erdirilmesinde kararlılığının göstergesi olarak karşımıza çıkıyor.

Haber : Bandirma.com.tr

“Tüm hakları saklıdır.”

Bandırma’da Çarşı Esnafına Yıkım Şoku haberi

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr