Son Dakika
18 Aralık 2017 Pazartesi

Artık Sulama Aracımız Var

25 Temmuz 2014 Cuma, 19:34

Yeni büyükşehir yasasının ardından İtfaiye Müdürlüğünün Balıkesir Büyükşehir Belediyesine bağlanmasıyla yaşanan araç sıkıntılarından dolayı Belediyemiz tarafından yerine getirilen yol ıslama ve pazar yeri yıkama hizmetlerine kısa süreliğine ara verilmek zorunda kalınmıştı. Ancak Belediye ekipleri tarafından yerine getirilen çalışmalarla belediyemiz bünyesinde yeni bir araç tahsis edilerek bu alandaki çalışmalar eskinden olduğu gibi yeninden sürdürülmeye başlandı.  

Bandırma Belediyesi Şantiyesinde yeni araçla ilgili incelemelerde bulunan Başkan Mirza, belediyenin rutin hizmetlerinden olan ıslama ve pazar yerini yıkama çalışmalarının İtfaiye Müdürlüğünün Büyükşehir’e devrinden sonra sekteye uğradığını söyledi. Mirza: “ortaya çıkan bu sıkıntıyı Belediye bünyesinde yeni tahsis ettiğimiz yeni sulama aracımızla bu tür hizmetlerimizi yine eskinden olduğu gibi sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr