Son Dakika
18 Aralık 2017 Pazartesi

Servis Araçlarına Büyükşehir Ayarı

27 Ağustos 2014 Çarşamba, 12:15

Yeni dönemde servis taşımacılığı yapacak olan firma ya da araç sahipleri ilgili Güzergâh İzin Belgeleri için Büyükşehir Belediyesinin oluşturacağı Servis Uygunluk Muayene Komisyonuna başvurmaları gerektiği bildirildi.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistemler Dairesi Başkanlığından yapılan açıklamaya göre Büyükşehir sınırları içersinde Okul öğrencileri ve Kamu Kurum ve Kuruluşlarının personel servis taşıma işini üstlenmek isteyen gerçek ve tüzel kişilerin ilgili yönetmelikler gereği “Okul Servis Araçları Güzergah İzin Belgesi” ile “Personel Servis Aracı Güzergah izin Belgesi” alması gerektiği bildirildi.

Yapılan açıklamanın devamında belirtilen taşımacılık faaliyetinde bulunacak olan araçların Servis Uygunluk Muayenesi için, Pazartesi – Çarşamba – Cuma günleri 09.30-12.00 ve 13.00-16.00 saatleri arasında Bandırma, Burhaniye ve Balıkesir Merkez İlçe Muayene Komisyonları oluşturulacağı ifade edildi. Bandırma’da ilgili izin belgesi için oluşturulacak Muayene Komisyonu Şehirlerarası Otobüs Terminalinde işlem yapacağı öğrenildi.

Bir önceki yazımız olan Kutlu Creative'den Google Bilgilendirmesi başlıklı makalemizde bandırma internet sitesi, bandırma web tasarım ve google arama motoru kayıt hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr