Son Dakika
20 Ocak 2018 Cumartesi

Başkan Mirza Öğrenci Konuk Evini Denetledi

27 Ağustos 2014 Çarşamba, 12:11

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, yeni eğitim-öğretim sezonunun öncesinde Öğrenci Konuk Evinde incelemelerde bulundu. Mirza, yeni eğitim sezonda da öğrencilerimize en şekilde hizmet vermeyi sürdüreceklerini söyledi.

Bandırma Belediyesi tarafından kentimizde eğitim gören öğrencilerimizin konaklamasında katkı sağlamak amacıyla hizmete alınan Öğrenci Konuk Evinde 2014-2015 eğitim-öğretim sezonu için gerekli tüm hazırlıklar yerine getirildi. Yapılan çalışmalar ile ilgili olarak incelemelerde bulunan Başkan Mirza, yeni eğitim sezonda da öğrencilerimize en şekilde hizmet vermeyi sürdüreceklerini söyledi.

Mirza: “Belediyemiz bünyesinde faaliyet gösteren Öğrenci Konuk Evimizde yeni eğitim sezonu öncesi hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. Şu anda konuk evimiz 30 öğrencimize ev sahipliği yapacak kapasitede. İkişerli odalarımızın yanında konuk evimizin bünyesinde dinlenme ve yemek salonu, öğrencilerimizin ders çalışmaları için etüt çalışma solunu gibi imkanları öğrencilerin kullanımına sunuyoruz. İlerleyen dönemde öğrencilerimize sunduğumuz imkanları daha da arttırmak istiyoruz” dedi.

Bir önceki yazımız olan Kutlu Creative'den Google Bilgilendirmesi başlıklı makalemizde bandırma internet sitesi, bandırma web tasarım ve google arama motoru kayıt hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr