“Tartuffe” Tiyatroseverler İle Buluştu

04 Şubat 2020 Salı, 10:16

Bandırma Belediyesi Kültür Etkinlikleri kapsamında düzenlenen “Tartuffe” isimli tiyatro oyunu Bandırmalı tiyatroseverler ile Barış Manço Kültür Merkezinde buluştu.

Moliere’in ölümsüz eseri Tartuffe, Emrah Eren’in günümüz yorumuyla sahnelendi. Tartuffe oyunu aynı zamanda sahne tasarımı, kostüm ve müzikleri ile eğlenceli bir oyun olmanın yanında, güçlü mesajları ile dikkat çekti.

Müzikli komedi oyunu “Tartuffe” oyun bitiminde Bandırmalı tiyatroseverlerin yoğun alkışı ile izleyicilerden tam not almayı başardı.

Tiyatro sonunda Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, oyunculara böylesine eğlenceli ve anlamlı bir oyunu Bandırma’da sahneledikleri için teşekkür ederek, çiçek ve plaket takdim etti.

Tiyatroyu Bandırma Garnizon Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Oğuz Okuyucu, Bandırma Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mahir Mavi, Bandırma Emniyet Müdürü Soner Duran, önceki dönem Belediye Başkanı Sedat Pekel ve Belediye Meclis üyeleri izledi.

Bir önceki yazımız olan Bandırma BK - EB Pau Lacq Orthez 5 Şubat Çarşamba Saat 20.30 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x