BANDIRMA YILBAŞI PROGRAMLARI 2018-2019

Bandırma 2019 yılbaşı programları tam listesi. Erdek hotelleri programları ve Bursa canlı müzik mekanları yılbaşı programları özel sayfamız güncellenmiştir. Bandırma ve Erdek’teki yılbaşı programları belli oldu.

24 Aralık 2018 Pazartesi, 08:29

Bandırma 2019 yılbaşı programları tam listesi. Erdek hotelleri programları ve Bursa canlı müzik mekanları yılbaşı programları özel sayfamız güncellenmiştir. Bandırma ve Erdek’teki yılbaşı programlarerı belli oldu.

Bandırma ve Erdek’teki yeni yıl eğlence programlarını sizler için araştırdık. Bandırma ve bölgedeki eğlence kulüpleri ve oteller yılbaşı için birbirinden özel programlar hazırladı. Konser, fasıl, yemek üçlüsünün bir arada yaşanacağı eğlence programlarında ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik koşullar dikkate alınarak hazırlandığı görünürken ekonomik menüler ağırlıklı olarak kendini gösteriyor. Eğer sizde yılbaşı programınız için bölgemize yakın tatil beldelerinde program yapıyorsanız Avşa Adası veya Bozcaada sizlere alternatif olacaktır. Avşa Adası’ndaki otellerin yılbaşı programı bulunmasada konaklama ve farklılık arayanların tercihi olabilir. Bozcaada da ise bir çok otel yılbaşı programı hazırladı.

Bandırma ve Erdek Yılbaşı Programlarında Yer Alacak Sanatçılar?

Bandırma ve Erdek’te yerel sanatçılar sahne alacak. Ülkemizin ünlü sanatçılarının büyük kısmı her yılbaşı olduğu gibi bu yılda Kıbrıs’taki eğlence kulüplerinde sahne alacak.


2019 YILBAŞI PROGRAMLARI

ERDEK AGRIGENTO HOTEL YILBAŞI PROGRAMI 2019’A MERHABA

EKEN PRESTIGE HOTEL BANDIRMA

RİVA RESTAURANT 2019 YENİ YIL EĞLENCESİ

PERAMA HOTEL 2019 YILBAŞI ÖZEL EĞLENCESİ

HAYAL KAHVESİ BANDIRMA

DAVİD PEOPLE BANDIRMA

GRAND ASYA HOTEL

JOLLY JOKER BURSA – YILDIZ TİLBE KONSERİ

GÖNEN ÇOBAN KIR BAHÇESİ

Diğer programlar eklenecektir.. Firmalar görsellerini haber@bandirma.com.tr adresine gönderebilir.

Bir önceki yazımız olan HAKAN HEPCAN BANDIRMA'DA başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

proje-bandirmacomtr
avşa adası otelleri
x