Bandırma Reklam Ajansı

KOVA BURCU KADINI ÖZELLİKLERİ

10 Temmuz 2020 Cuma, 19:22
kova burcu kadini ozellikleri 0793141001592413030
google news takip et mobil

Özgürlüklerine düşkün karakteri ile bilinen kova burcu kadını özellikleri hakkında çeşitli bilgileri sizler için derledik. Kova burcu kadını ile ilgili tüm bilgilere sahip olmak için yazımızı okumaya devam edin.

Kova burcu Zodyak’ın 12 burcundan on birincisidir. Döngüsü ise 21 Ocak ile 18 Şubat tarihleri arasında gerçekleşmektedir. Elementi Hava’dır, niteliği ise sabittir. Yönetici gezegeni Uranüs olan kova burcunun rengi yeşil ve turuncu renkleridir. Uğurlu günü Pazar günü, uğurlu sayıları 4, 7, 11, 22 ve 29 sayılarıdır. Uğurlu taşları ise obsidyen, ametist ve yeşim taşlarıdır. Şimdi kova burcu kadınının olumlu ve olumsuz tüm yönlerinden bahsedebiliriz.

Kova Burcu Kadını Olumlu Özellikleri

Kova burcu kadınının olumlu özellikleri arasında ilk olarak özgürlüğüne düşkün olması vardır. Özgürlüğüne düşkün olması hayatını doya doya yaşayabilmesini sağlar. O, her zaman bağımsızlığına önem verir ve onu kelepçeleyen hiçbir şeyi hayatında tutmak istemez. Ayrıca farklı fikirlere her zaman açıktır. Bu yönü ile arkadaş çevresinde oldukça sevilir ve saygı duyulur. Sabit fikirli olmaması kendisini geliştirmesi için sahip olduğu en önemli özelliktir. Bir başka olumlu özelliği de her zaman adil davranmasıdır. Ne olursa olsun, kim olursa olsun haklı olanın yanında yer alır. Kimsenin hakkını yemez ve adaletsizlik gördüğü yerde adaleti sağlamak için öncü olarak davranır. Aldığı mantıklı kararlar sayesinde iş hayatında, ilişkilerinde her zaman kendisini korur.

Kova Burcu Kadını Olumsuz Özellikleri

Kova burcu kadını olumsuz özellikleri arasında gösterişe düşkün olması vardır. Sahip olduğu bilgileri, farklı fikirleri ya da yaptığı kaliteli işi göstermekten asla çekinmemesi güzeldir ama bunu çok sık, vurgulayarak yaptığında çevresi tarafından olumsuz bir durum olarak algılanabilir. Ayrıca verdiği sözleri tutmakta zorlanır. Sık sık söz verir ama bunları yerine getirmez. Adaletsiz olan insanlara karşı en yakını olsa bile asla taviz göstermez. Bu konuda çok katıdır, yakınları ile ilişkisini her an bu yüzden bozabilir.

Kova Burcu Kadınının Hoşlandığı Şeyler

Kova burcu kadınlarının özellikleri arasında onun genel olarak hoşlandığı bazı şeyler vardır. Bunlardan biri sevdikleri ile birlikte olmaktır. Sevdiği insanlar ile birlikteyken her zaman eğlenmenin bir yolunu bulur ve kendisini onlarlayken güvende hisseder. Adil özelliği ile de insanlara yardım etmekten büyük keyif alır. Bunu yapar iken asla gösterişçi bir tutum sergilemez, tüm içtenliği ile yardımını yapar. Ayrıca entelektüel ortamlara girmek de onun için zevk verici bir şeydir. Bu ortamlarda kendi fikirlerini açıkça belirtebilir, düzeyli bir tartışmaya girebilir. Amacı her zaman kendisini daha çok geliştirmektir.

Kova Burcu Kadınının Hoşlanmadığı Şeyler

Kova burcu kadını bağımsızlığının, özgürlüğünün elinden alınmasına tahammül edemez. Kendisini sınırlayan her şeyi hayatından çıkarır. Bulunduğu ortamda hakaretler, kırıcı laflar, küfürler var ise o ortamı terk eder ya da bunun son bulması için çaba gösterir. Adaletsizlikten nefret eder ve her zaman adaletli olanın yanında yer alır. Ayrıca bir ortamda sürekli ilgi çekme çabasında olan birisini görünce çok rahatsız olur, o kişi ile asla iletişim kurmaz.

Aşk hayatı: Kova burcu kadını özellikleri arasında aşk hayatı çok ilgi çekicidir. Çünkü onun aşk anlayışı bambaşkadır. O her şeyden önce özgür bir zihne, güzel fikirlere, zekâya âşık olur. Çoğu zaman duygularını ifade edemese de zaman içerisinde yumuşayacaktır. Bir gönül ilişkisine başladıysa her zaman geleceği düşünür, gelecek için planlar yapar.

Cinsellik: Kova burcu kadını cinselliğine düşkün değildir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi onu asıl cezbeden şey karşısındaki kişinin zekâsı ve fikirleridir. Kendisi ile uyumlu olduğunu anladığı birisi ile cinsellik yaşar ama eğer karşısındaki kişi ona tamamen zıt bir karaktere sahip ise asla cinsel ilişki kurmaz.

Arkadaşlık ilişkileri: Arkadaşlık ilişkilerinde uyum ve eğlence arar. Eğlencesine ve mutluluğuna çok önem veren koca burcu kadını sıkıcı insanlar ile arkadaşlık kurmak istemez. Aynı zamanda bir arkadaş ortamı içerisinde uyumsuz olan, sürekli sorun çıkaran bir insan var ise onu direkt o ortamdan uzaklaştırmak ister.

Özgürlüğe düşkünlük: Kova burcu kadını her zaman özgürlüğüne düşkündür. Özgürlüğünü engelleyen hiçbir şeyi hayatında istemez. Bu özgürlük sevgisi sayesinde pek çok yeni, farklı maceraya da atılır. Eğer bir kova burcu kadını ile arkadaşlık kuruyor iseniz onun yanında asla sıkılmayacağınızı bilmelisiniz. Sizi sürekli yeni maceralara, yeni heyecanlara götürecektir.

Dürüstlük: Fikirlerini söylemekten asla çekinmeyen kova burcu kadını oldukça dürüst bir karaktere sahiptir. Dürüstlüğü sayesinde insanların güvenini kazanır. Bazı durumlarda insanlar onun bu dürüstlüğünü olumsuz olarak algılasa da çevrenizde gerçekten dürüst bir insanın bulunması çok güzel, çok yararlı bir şeydir.

Kova Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Kova burcu kadını özellikleri arasında onun fiziksel özelliklerinden de bahsetmek gerekir. Boy olarak ortalama bir boya sahiptir, bazı kova kadınları ortalamanın üstünde bir boya da sahip olabilir. Saçları genellikle açık tonlarda olur ve gözleri ise her zaman parlar. Yüzleri ve ciltleri her zaman güzeldir ve güzelliğin devam etmesi için de sürekli bakım yaparlar. Düzgün bir fiziğe sahiptirler ve spor yaparak formlarını korurlar.

Kova burcu kadını özellikleri genel olarak bunlardır. Eğer bir kova burcu kadını ile arkadaşlık kuracak iseniz onun yanındayken çok mutlu olacağınızdan, eğleneceğinizden emin olun.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizde aşılı ceviz fidanı ve ceviz fidanı hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x