Son Dakika
16 Aralık 2017 Cumartesi

Kasapoğlu “Milletin adamı Cumhurbaşkanı olacak”

06 Ağustos 2014 Çarşamba, 15:13

esref-kasapoğlu2AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Eşref Kasapoğlu, 10 Ağustos 2014 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın ilk turda seçileceğini söyledi.

10 Ağustos’ta Türk milletinin ‘Milletin Adamı’ Erdoğan’ı Cumhurbaşkanı seçeceğini belirten Kasapoğlu “ Bir tarafta milletin adamı, bir tarafta birilerinin adamı. Kelimenin tam anlamıyla birilerinin sipariş adamı. Nereden çıktı geldiyse, nasıl olduysa, daha bu memleketin İstiklal Marşı’ndan haberi yok. Bunu nasıl kabul edebiliriz. Bu memlekette İstiklal Marşı’nı bile bilmeyen birisi bu memlekette nasıl başkomutan olacak” dedi.

10 Ağustos’a yapılacak olan seçimler öncesinde tüm teşkilat olarak hep birlikte çalıştıklarını dile getiren Kasapoğlu “Bu milleti bölmek, uzaktan kumanda ile idare etmek isteyenlere ve parçalamak isteyenleri 10 Ağustos’ta kez daha sandıkta ders vereceğiz” şeklinde konuştu.

Kasapoğlu devamında;”Bandırmada Başbakanımızın seçim kapmanyasına destek için bugün yaklaşık üçyüz kişi Ziraat Bankası hesabına destekte bulundu.Şuana kadar da binin üzerinde kişi Başbakanımıza ait seçim kampanyası hesaplarına bandırmadan destek verdi. Seçim çalışmaları kapsamında gitmediğimiz mahalle, köy kalmadı.Türkiye ve Bandırma Cumhurbaşkanını seçmeye hazır” dedi

Seçime her yönüyle hazır olduklarını kaydeden Kasapoğlu, Seçim Koordinasyon Merkezi bünyesinde kurulan çağrı merkeziyle sandık görevlilerinden gelen bilgilerin anında kayıtlara geçileceğini ve sonuçlara en kısa sürede ulaşılacağını sözlerine ekledi

Bir önceki yazımız olan Kutlu Creative'den Google Bilgilendirmesi başlıklı makalemizde bandırma internet sitesi, bandırma web tasarım ve google arama motoru kayıt hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr