Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Karbon Emisyonlu Döneme Hazırlık” Semineri Bandırma’da

Sınırda Karbon Vergisi süreci hızla ilerlerken iş dünyasının hazırlıkları da devam ediyor. Türkiye’nin en önemli sanayi ve tarım merkezlerinden Bandırma,
1 Mart Cuma günü Sınırda Karbon Düzenleme Mekanizmasının (SKDM) konuşulacağı bir seminere ev sahipliği yapacak

Sınırda Karbon Vergisi süreci

Bandırma Ticaret Borsası tarafından gerçekleştirilecek, “Karbon Emisyonlu Döneme Hazırlık” seminerinde konuşmacı olarak; Maliyet ve Karbon Hesaplama Uzmanı Mehmet Ali Öztopçu, İş İnsanları İlkay Yücebilgiç ve Osman Kocaman yer alırken seminerin moderatörlüğünü Gazeteci Sefer Levent üstlenecek. Bölgenin ihracatçı firmalarına yönelik seminerde SKDM mevzuatı, kanunlar, karbon hesaplamaları, maliyetler, kredi ve teşvik detayları gibi konular üzerinde durulacak.  Bandırma Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Can Ata Tan, “Sınırda Karbon Düzenleme Mekanizması ihracatımızın geleceği açısından çok önemli. Bandırma da lojistik avantajı, ihracat hedefi olan Türkiye için çok doğru bir nokta. Güney Marmara’nın dünyaya açılan kapısı, çok önemli tarım ve sanayi şehri. Bandırma Ticaret Borsası da bu sorumluluğu taşıyan önemli bir sivil toplum kuruluşu. Tarım, sanayi ve ihracatımızın geleceği açısından böyle bir seminere ev sahipliği yapmayı çok önemsiyoruz. Bölgenin tüm iş insanlarını seminerimize davet ediyoruz” dedi.

“Karbon Emisyonlu Döneme Hazırlık” semineri 1 Mart Cuma Günü Saat 16:00’da Bandırma Ticaret Borsası Konferans Salonu’nda yapılacak.

nev bandırma