GÖKSU YAPI MARKET ATATÜRK CADDESİ’NDE HİZMETE GİRDİ

18 Mart 2020 Çarşamba, 14:30
google news takip et mobil

Bandırma Göksu Yapı Market Atatürk Caddesi No:279 Liman AVM karşısında Halk Bank yanında hizmete girdi.

Bölgemizde yapı ve sulama malzemeleri adına kaliteli ürün yalpazesi uygun fiyat anlayışı ile 18 yıldır hizmet veren Göksu Yapı ve Sulama Malzemeleri yeni merkez mağazası ile yapı marketi olarak hizmete devam ediyor. Sektöründe öncü GF Hakan Plastik, Eurodrip, ECA, Fawori Boya, Baymak Kombi Klima gibi 18 dev markanın bayiliğini üstlenen Göksu Yapı Market güleryüzlü hizmet anlayışı, uygun fiyatlı geniş ürün seçeneği ile sizleri yapı marketi ihtiyaçlarınızda Bursa ve çevre illere gitmeden kurtarıyor.

Web Sitesini Ziyaret Edin

Liman AVM karşısında geniş mağazasında modern ürünleri uygun fiyatlarla buluşturan Göksu Yapı Market‘e ayrıca web sitesi http://www.goksuticaret.com.tr/ adresindende hızlıca ulaşabilir güncel ürün kataloglarını inceleyebilirsiniz. Ayrıca Göksu Yapı Market 0266 718 00 83 telefon desteği ile de yapı marketi ihtiyaçlarınız adına aklınızdaki soruların cevaplarını da alanında uzman kadrosu ile veriyor. Parakende satışları ile bölge halkımız ihtiyaçlarına hızlı ve güvenilir ürünleri ile cevap veren Göksu Yapı Market’e uğrayıp geniş ürün portföyünü yerinde görebilirsiniz.

Haber :  Onur Kutlu – Kutlu Creative

Bir önceki yazımız olan 2. Uluslararası Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi Yapıldı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x