Farklı Bir Görünüm Şekli; Bigudi.

26 Nisan 2020 Pazar, 15:00
Bigudi
google news takip et mobil

Saçlarımız kendimizin ön planda olmasını, karşıdan bakıldığında dikkat çekmemizi sağlayan önemli bir estetik görselliktir. Kuaföre gitmeye üşendiğimizde, bunun maddi manevi külfet olduğunu düşündüğümüzde, zaman bulamadığımızda ya saçlarımızı topluyor ya da saç düzleştiricisi ile saçlarımızı düzeltiyoruz. Oysaki havalı görünmemizi sağlayan, uygulaması gayet basit olan farklı görünüm elde etmek isteyen biz kadınlar için, çok güzel bir ürün var; bigudi. Peki, nedir bu alet? Nasıl kullanılır? Ne zaman uygulanmalıdır? Saçımıza zararı var mıdır? Hadi her bir soruyu cevaplayalım.

Bigudi Nedir? Nasıl Kullanılır?

Saçlarımız için kullandığımız bu malzeme, düzleştirici, maşa vb. elektrikli aletlere nazaran, saçımızı yıpratmayan bir üründür. Çünkü saçımıza ısı vermeden kırılmasını önleyen, süngerden yapılmış bir üründür.

Saçlarımızı bu aletinin etrafında çevirerek sarıyor ve kapatıyoruz. Unutmayalım ki, saçımızda bigudi ne kadar fazla bekletilir ise, saçlarımız o kadar dalgalı olacaktır. Böylelikle, yüzünüze yakışan saç tipi hangisi ise bigudiyi o kadar bekleterek, su dalgalı, kıvırcık ve ya bukleli saçlara sahip olabilirsiniz. Bekletmenin yanı sıra, saçınızdan ayırdığınız tutamların inceliği/kalınlığı da saçınızın dalgasına bir o kadar etki edecektir. O zaman, hadi yeni güne biraz hareketli başlayalım, ne dersiniz? https://www.cosmetica.com.tr/bigudiler/ sayfasından bu ürünü inceleyebilirsiniz.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x