Son Dakika
25 Kasım 2017 Cumartesi

Borsa’dan Çiftçiler Günü Kutlaması

14 Mayıs 2014 Çarşamba, 11:22

Bandırma Ticaret Borsası Başkanı Halit Sezgin Dünya Çiftçiler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

“Çiftçi ve üreticilerin refah düzeyinin yükselmesi, ülkenin refah düzeyinin yükselmesi demektir. Borsa olarak her zaman çiftçi ve üreticilerin yanındayız. Bu bağlamda bizler, çiftçilerimizin daha bol ve kaliteli üretim gerçekleştirmesi için elimizden gelen çabayı harcıyoruz. Sık sık düzenlediğimiz ve uzman kişileri konuşmacı olarak konuk ettiğimiz toplantılar, paneller ve konferanslarla çiftçilerimize eğitimler veriyoruz. Buna paralel şekilde de, Bandırma ve yöresindeki üretimin kalitesinin hızla arttığını da memnuniyetle gözlemliyoruz. Bu çalışmalarımızı bundan sonra da sürdürmeye kararlıyız. Çünkü, artık tüm dünyada özellikle gıda sektöründe üretimin çok büyük önem kazandığı gerçeğiyle karşı karşıyayız. Aynı zamanda çiftçi ve üreticilerimizin refah düzeyinin yükselmesinin, tüm ülkenin refah düzeyinin yükselmesi anlamına geldiğine de inanıyoruz. 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü nedeniyle tüm çiftçi ve üreticilerimizi yürekten kutluyoruz.

Soma’da yaşanan maden kazasında yaşamlarını yitirenlere Allah’tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına şahsım ve Bandırma Ticaret Borsası adına başsağlığı dileriz. “

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr