Son Dakika
25 Kasım 2017 Cumartesi

Banvit’ten Sezona Genç Merhaba

15 Ağustos 2014 Cuma, 18:29

Türkiye Basketbol Ligi’nin güçlü ekiplerinden Banvit 2014-2015 sezonu hazırlıklarına Kara Ali Acar Spor Salonunda yaptığı antrenmanla başladı. Antrenör Zoran Lukic yönetiminde gerçekleşen antrenmanda Banvit Genç ve Pilot takım oyuncularının yanı sıra yeni transferler Can Maxim Mutaf ve Berkay Candan’da yer aldı.

Antrenman öncesi oyuncuları ile kısa bir toplantı yapan Lukic yaklaşan sezon için herkese başarılar dilerken, genç oyunculara onlardan istediklerini ve beklentilerini aktardı. Kendilerini iki ayrı kulvarda çok zorlu bir sezonun beklediğini ifade eden Lukic, takımdaki bütün oyunculardan maksimum şekilde faydalanmak istediğini belirtti.

Yaklaşık 120 dakika süren antrenmanda bireysel gelişim ve şut çalışmaları yapıldı. Çalışmalarını 22 Ağustos’a kadar kendi tesislerinde sürdürecek olan Banvit, aynı gün 14 günlük kamp süreci için tam takım halinde Bolu’ya hareket edecek.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr