Son Dakika
20 Ocak 2018 Cumartesi

Bandırma’nın Uyuşturucu İle Mücadelesi Sürüyor

12 Haziran 2014 Perşembe, 18:25

Çınarlı Çağdaş Gençlik Derneği Başkanı Eyüp Demirezen, MHP Bandırma İlçe Başkanı Karani Erkul’u ilçe binasında ziyaret etti.

Mahallerinin Bandırma gündemine uyuşturucu ve uyuşturucu operasyonlarıyla gelmesinden rahatsızlık duyduklarını dile getiren Dernek Başkanı Demirezen, “Artık mahallemizin uyuşturucuyla anılmasını istemiyoruz.Bunun için Çağdaş Gençlik Derneği’ni kurduk.Derneğimiz bünyesinde düzenlediğimiz etkinliklerle gençlerimizi sosyal aktivitelerin içine çekmek istiyoruz.Bu gençlerin kazanılması lazım. Bundan 15-20 sene önce dostluğun ve kardeşliğin sembolü olan mahallemiz artık uyuşturucu operasyonlarıyla gündeme geliyor. Buda bize derneğimize ciddi imaj kaybına neden oluyor ”dedi.

-Yasal düzenlemeler şart

MHP Bandırma İlçe Başkanı Karani Erkul’da konuşmasında “ Çınarlı Mahallesinin sık sık uyuşturucu operasyonlarıyla gündeme gelmesi hem ilçe hemde mahalle sakinleri açısında olumsuz bir gelişmedir”dedi.

Erkul “Bu konuda hamasi nutuklardan çok yasal değişikler yapılması gereklidir. İktidar partisinin Bandırma Belediye Meclis Üyeleri hamasi nutuklar atmak yerine bölge milletvekilleriyle irtibata geçerek uyuşturucuyla mücadeleyle ilgili yasal düzenlemelerin yapılması gerekli gayreti göstermelidirler. Bundan bir hafta önce yapılan uyuşturucu operasyonunda 140 adet extacy,30 gram bonzai,1 adet ruhsatsız silah ve o silaha ait 20 adet mermi ele geçirilen E.U çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştır. Uyuşturucuyla mücadele güvenlik güçlerinin olduğu kadar kanun koyucularının da görevidir. Buradan iktidar partisinin milletvekillerine seslenmek istiyorum. Uyuşturucuyla mücadele konusunda gerekli yasal düzenlemeyi yapın”şeklinde konuştu.

Bandırma Uyuşturucu Merkezine mi Döndü?

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr