Bandırma Ak Parti’den Bayrağımızı İndiren Hainlere Tepki

11 Haziran 2014 Çarşamba, 11:25

AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Eşref Kasapoğlu, Diyarbakır’da Türk bayrağının indirilmesini şiddetle kınadıklarını ifade etti.

Olayı saldırı olarak değerlendiren Kasapoğlu “Diyarbakır’da Askeri birliğimizdeki gönderde dalgalanan şanlı bayrağımızın hain terör örgütü yandaşları tarafından indirilmesini Ak Parti Bandırma İlçe Başkanlığı olarak şiddetle kınıyor ve lanetliyoruz” dedi.

Bu menfur olayı gerçekleştiren hain ve yandaşlarının yüce Türk adaleti önünde ve Türk Milletinin nezdinde gereken cezayı alacaklarına inandıklarını dile getiren Kasapoğlu “Bu alçak ve çirkin olayları gerçekleştiren hain örgüt ve destekçileri şunu çok iyi bilmeliler ki rengini aziz şehitlerimizin kanından alan al yıldızlı şanlı bayrağımız milletin gönlünde ve bu toprakların her köşesinde daima nazlı nazlı dalgalanacaktır” şeklinde konuştu.

Saldırının amacının huzur, barış ve birlik içinde yaşayan insanlarımızı birbirine düşürmek olduğunu vurgulayan Kasapoğlu “devamında şunları söyledi “Şuursuzca saldırılarla insanlarımızı yıldırmak amacı güden bu mihraklar hiçbir zaman hain emellerine ulaşamayacaklardır. Daha önceleri değişik senaryolarla büyük Türkiye’nin önünü kesmeye çalışan kardeşliğimizi bozmaya çalışan odaklar bu sefer farklı oyunlarla aynı sahneleri ortaya koymaktadırlar. Aziz milletimiz bu oyunu görmekte ve çok iyi değerlendirmektedir. Dün olduğu gibi bugünde bu tuzağa düşmeyecektir.Bir kez daha önemle ve açıklıkla vurguluyoruz, bayrağımıza el uzatan kirli elleri ve hainleri şiddetle lanetliyor ve kınıyoruz” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr