Son Dakika
25 Kasım 2017 Cumartesi

Ataş “Aday Değilim”

28 Ağustos 2014 Perşembe, 10:46

AK Parti Bandırma Belediye Meclis Üyesi Yakup Ataş, gazetecilere yaptığı açıklamada AK Parti Bandırma İlçe Başkanlığına aday olmasının söz konusu olmadığını söyledi.

Eylül ayı içinde yapılması ön görülen ilçe başkanlığı seçimlerinde mevcut başkan Eşref Kasapoğlu’nun tekrar aday olması halinde kendisini destekleyeceğini dile getiren Ataş, “Bu güne kadar bölgeme ve ülkeme hizmet etmekten başka hiçbir düşüncem olmadı. Siyasi hiçbir beklentim yoktur. AK Partiye siyasi bir beklenti için değil ülkeme ve bölgeme hizmet etmek düşüncesiyle girdim. Bu güne kadar partimin bir neferi olarak çalıştım.Bundan sonrada çalışmaya devam edeceğim”dedi.

Ataş “Gıyabımda gerek yerel basında gerekse ise siyasi çevrelerce ilçe başkanlığı ve milletvekili olacağım yüksek sesle dinlendirilmektedir. Kamuoyunun şahsımı bu mevkilerde görmek istemesi ve bunu yüksek sesle dile getirmesi şahsımı ve Ataş ailesini onere etmiştir. Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada ilçemiz ve ülkemiz ekonomisine kendi imkanları doğrultusunda hizmet etmeye çalışan bir iş adamı olarak çalışmalarıma devam edeceğim” şeklinde konuştu.

 

 

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr