Son Dakika
20 Kasım 2017 Pazartesi

Ziyaretler Sürüyor

19 Ağustos 2014 Salı, 09:31

YENİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNDEN ZİYARET

Bandırma’nın Yeni Milli Eğitim Müdürü Saadettin Pircioğlu, Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette Milli Eğitim Müdürü Pircioğlu’na başarı dileklerini ileten Başkan Mirza, kentimizde diğer bütün kurumlarla olduğu gibi bundan sonraki süreçte  de Milli Eğitim Müdürlüğümüzde iyi ilişkiler içerisinde başarılı çalışmalara imza atacaklarına inandığını söyledi.

YENİ KOMUTANDAN NEZAKET ZİYARETİ

Bandırma Jandarma Komutanlığına atanan Yüzbaşı Murat Yılık Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya nezaket ziyaretinde bulundu. Tanışma amaçlı yapılan ziyaretten dolayı memnun olduğunu ifade eden Başkan Mirza,  Yeni Jandarma Komutanının yeni görev yeri olan Bandırma’da başarılı olacağına inandığını söyledi. Mirza: “Kentimizde yeni jandarma Komutanı olarak görev yapacak olan Yüzbaşı Murat Yılık’a yeni görevinde başarılar diliyorum. Önceki dönemlerde olduğu gibi bu yeni dönemde de kurumlarımızla uyum ve dayanışma içinde çalışmalarımızı sürdürmek istiyoruz. Yeni Jandarma Komutanımızla bu uyumu sağlayacağımıza inanıyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr