Son Dakika
16 Aralık 2017 Cumartesi

Zengin Ailesi’nin Acı Günü

08 Eylül 2014 Pazartesi, 09:37

Bandırma Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyesi Muzaffer Zengin’in annesi Gülşen Zengin ikamet ettiği konutunda vefat etti.
Gülşen Zengin için Bandırma Haydarçavuş Cami’nde öğle namazına müteakiben cenaze töreni düzenlendi. Cenaze törenine Bandırma Ticaret Odası Başkanı Mehmet Kılkışlı, Ticaret Odası Meclis Başkanı Bahadır Çemberci, Ticaret Borsası Başkanı Halit Sezgin, Ticaret Borsası Meclis Başkanı İsmail Tunç Bilek, Belediye eski Başkanı Sedat Pekel, MHP Bandırma İlçe Başkanı Karani Erkul, AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Eşref Kasapoğlu, Sebze,Meyve ve Balıkçılar Odası Başkanı Ayhan Gürel, Kasaplar ve Celepler Odası Başkanı Şerafettin Çıkar, Banvit AŞ Genel Müdürü Mevlüt Solmaz, Kocaman Balıkçılık Yönetim Kurulu Başkanı Osman Kocaman, Bandırma Nakliye ve Nakliye Komisyoncuları Derneği Başkanı Hakan Sukayar ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Gülşen Zengin’in naaşı kılınan cenaze namazının ardından Sahil Yenice Mahallesindeki aile kabristanlığına defnedildi.

Bir önceki yazımız olan Kutlu Creative'den Google Bilgilendirmesi başlıklı makalemizde bandırma internet sitesi, bandırma web tasarım ve google arama motoru kayıt hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr