Son Dakika
18 Aralık 2017 Pazartesi

Vatandaşlardan Şekerci’ye Sevgi Seli

23 Mart 2014 Pazar, 23:43

IMG_0331Ak Parti Bandırma Belediye Başkan Adayı Recep Şekerci ve ekibi seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Esnaf ve vatandaş ziyaretlerine dün Bandırma’nın Kaşif Acar ve Atatürk Caddeleri’nde devam eden Şekerci ve ekibine vatandaşlar tam destek verdi.

“GÜNDEMİNDE HER ZAMAN BANDIRMA VAR”

Şekerci vatandaşlarla gerçekleştirdiği sohbet esnasında “Bizim gündemimizde her zaman Bandırma var. Gerçekleşmeyecek, teorik ile uygulaması tutmayan animasyon projelerle Bandırma’da vatandaşları kandırma dönemi artık bitmiştir. Sizler biliyoruz ki 30 Mart’ta hizmete oy vereceksiniz” dedi.

IMG_0316“BANDIRMA ŞEKERCİ’Yİ BAĞRINA BASTI”

Ak Belediyeler Mutlu İnsanlar sloganı ile yola çıkan Recep Şekerci’yi Belediye meclis üyesi Adayları, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve parti üyeleri yalnız bırakmıyor. 100. Yıl Mahallesi’de semt pazarında mahalle halkı ve esnafla buluşan Şekerci Bandırma’nın dört bir yanında olduğu gibi 100.Yıl Mahallesi’nde de mahalle halkının sevgi seli ile karşılaştı.

Şekerci yaptığı konuşmada “Bundan 10 yıl öncesinde Ak Parti döneminde başlatılan alt yapı çalışmalarınız mevcut CHP’li yerel yönetim tarafından yarım bırakılarak asfaltla makyaj yapılan yatırımlar yeniden kaldığı yerden devam edecek, 100.Yıl Mahallesi’nde doğalgazı bağlanmayan ev kalmayacak. Mahallenize kazandıracağımız yeşil alan ve parklar ile çocuklarınız ve sizler hak ettiğiniz hizmete kavuşacaksınız” dedi.

“ÜCRETLİ OTOPARK, PAHALI SU VE KATILIM PAYINA SON ”

Bandırma’daki tüm vatandaşların ortak şikâyeti olan yüksek su faturası, ücretli otopark ve katılım payı şikayetlerini değerlendiren Şekerci “Ak Belediyecilikle birlikte Bandırma’da suyu en az yüzde 50 ucuzlatacak projemiz hazır. Cadde ve sokaklarınızda otopark firmasında çalışan gençlerimize Bandırma’da gerçekleştireceğimiz fiziki projelerle iş imkanı sağlar sağlamaz sizleri bu beladan kurtaracağız ve biz göreve geldiğimizde asla katılım payı almayacağız” dedi.

 

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

proje-bandirmacomtr