Son Dakika
17 Aralık 2017 Pazar

Uğur Söz Verdi Bakan Eroğlu Masaya Yatırdı

04 Mayıs 2014 Pazar, 14:08

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ve Bakanlık Bürokratları Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’a makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Eroğlu, Başkan Uğur’a yaptığı ziyaretin ardından Bakanlık ve Büyükşehir bürokratları ile birlikte Balıkesir`de uygulanacak projeleri masaya yatırdı. Balıkesir Valisi Ahmet Turhan, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Balıkesir Milletvekili Ali Aydınlıoğlu, Orman Genel Müdürü İsmail Üzmez, Devlet Su işleri Genel Müdürü Akif Özkaldı, Milli Parklar Genel Müdürü Ahmet Özyanık, Meteoroloji Genel Müdürü İsmail Güneş’in bulunduğu koordinasyon toplantısında öncelikle, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un seçim vaatlerinden olan Çay Deresi`nin ıslahı ve il genelindeki Orman ve Milli parkların sınırları ile alakalı yaşanan sorunlar ele alınarak, yakın ve uzun vadede yapılması düşünülen stratejik plan içerisinde yer alan projelerin değerlendirilmesi yapıldı.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr