Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Turhan Çömez’e Bandırma’da Halka Seslendi

İYİ Parti Balıkesir Milletvekili ve İYİ Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Turhan Çömez, İYİ Parti Bandırma Belediye Başkan adayı Uz. Dr. Orhan Can, İYİ Parti Bandırma İlçe Başkanı Av. Engin Can ve beraberindeki partililer, onlarca araçlık konvoyla Bandırma’ya geldi. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Çömez, Bandırmalılarla sık sık sohbet etti, sorun ve talepleri dinledi. Bandırma sahilinde yürüyüş gerçekleştiren Çömez’e ilgi büyüktü. Kendisini görmeye gelen engelli gençle yakından ilgilendi. Hatıra fotoğrafı çektirdi. Çömez’i görmeye gelenler arasında ilkokul öğretmeni de vardı. 

İYİ Parti Balıkesir Milletvekili

Vatandaş buluşması sırasında gençlerin, stadyum ve spor merkezi talepleri de oldu. Çömez’in gençlere yanıtı ise “Size güzel spor tesisleri yapacağız. Sizin güzel bir ülkede yaşama hakkınız var. Size spor alanları dışında yurt alanları ve spor tesisleri oluşturacağız. “ oldu.

Vatandaş buluşması sonrası Çömez, Bandırma’da halka hitap etti. Şehitler anısına yapılan saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması sonrası kürsüye çıkan Çömez, halka projelerini anlattı.

nev bandırma