Son Dakika
25 Kasım 2017 Cumartesi

Ticaret Odası Üyelerinden Bandırma’ya İftar

14 Temmuz 2014 Pazartesi, 22:17

Bandırma Ticaret Odası Başkanlığı belediye iftar çadırında bin kişilik iftar verdi. Bandırma Ticaret Odası Başkanı Mehmet Kılkışlı, dayanışmanın, kaynaşmanın, paylaşmanın, muhabbetin, merhametin ve hoşgörünün en güzel biçimde yaşandığı Ramazan ayına kavuşmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi.

Rahmet ve mağfiret ayı olan Ramazan sosyal, yardımlaşma ve dayanışmanın pekiştiği, sevgi, saygı ve kardeşlik duygularının daha da güçlendiği bir zaman dilimi olduğunu dile getiren Kılkışlı, Odamız her yıl olduğu gibi bu yılda Ramazan ayında ilçemizdeki ihtiyaç sahibi ailelere erzak yardımında bulunmuş ayrıca belediye iftar çadırında bin kişilik iftar vermiştir” dedi.

Kılkışlı, ayrıca Odalarının sosyal sorumluluk projeleri kapsamında her eğitim ve öğretim yılı başında ilçedeki ihtiyaç sahibi öğrencilere eğitim yardımında bulunduğunu sözlerine ekledi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr