Son Dakika
16 Aralık 2017 Cumartesi

Sevgi Evlerinde Mutlu Son

11 Eylül 2014 Perşembe, 23:28

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı Bandırma-Çanakkale yolu üzerinde yapımı tamamlanan Hicri Ercili sevgi evlerinde geriye sayım başladı. Yetkililer,ufak tefek eksikliklerin kaldığı tesiste resmi açılışın kısa zamanda yapılıp hizmete gireceğini belirtiyorlar.

Bandırma’ya 5 yıldızlı sosyal tesisleri aratmayacak nitelikte inşa edilip yapımı tamamlanan Hicri Ercili sevgi evleri ( Sosyal Hizmetler İlçe Müdürlüğü çocuk yuvası) kapılarını açmaya hazırlanıyor. Yaklaşık iki yıl süren inşaat yapım çalışması artık son aşamaya geldi. Tesislerin tamamı bitmiş durumda ancak iç kısımlarında ufak tefek eksiklikler bulunmakta. Bunlarda tamamlandıktan sonra resmi açılışı yapılacak. Her türlü sosyal donanımlarla modernize edilen tesislerin Bandırma’ya kazandırılmasının çok önemli ve anlamlı olduğu belirtiliyor. Ahmet TÜRKMEN

Bir önceki yazımız olan Kutlu Creative'den Google Bilgilendirmesi başlıklı makalemizde bandırma internet sitesi, bandırma web tasarım ve google arama motoru kayıt hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr