Son Dakika
16 Aralık 2017 Cumartesi

Şekerci’den Bansiad’ta Birleştirici Mesaj

11 Mart 2014 Salı, 17:54

SEKERCI-BANSIAD-1Ak Parti Bandırma Belediye Başkan Adayı Recep Şekerci, Bandırma Sanayici ve İşadamları Derneği(BANSİAD) tarafından düzenlenen toplantıda projelerini anlattı.

Sanayici ve İşadamları Derneği (BANSİAD) tarafından Bandırma Belediye Başkan Adaylarının proje tanıtım toplantısında Bansiad üyelerine projelerini anlattı. Toplantıda yapıcı ve birleştirici konuşması ile dikkat çeken Şekerci; “30 Mart’a kadar savaş değil, yarış içerisindeyiz, her şart ve koşul altında kazananın Bandırma olması diliyorum” dedi

Devamında Şekerci;”Bandırma’ya katacağımız çok şey var, kaybedecek bir saniyemiz bile yok. Sorunlar içerisinde boğulan ve kentin tüm sorunlarını çözmek iççin adayız. Beş yıllık zaman içinde şehrin en ufak bir sorunu bile çözülmedi. Bizde meşhur bir söz var, ben bunu CHP’li yönetim için yeniden derledim; -Söz verip de yapmadıkları, bundan sonra da yapmayacaklarının teminatıdır-” şeklinde konuştu.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

proje-bandirmacomtr