Son Dakika
16 Aralık 2017 Cumartesi

Şekerci #yetişbaşkan ile Sosyal Medyanın Yeni Fenomeni

22 Mart 2014 Cumartesi, 18:03

yetissekerciAk Parti Bandırma Belediye Başkan Adayı Recep Şekerci ve ekibi son haftada paylaşmış olduğu “Yetiş Başkan” temalı reklam filmleriyle adeta sosyal medyaya ve Bandırma’ya damgasını vurdu ve seçim atmosferini lehine çevirdi.

Adaylığının kesinleştiği günden bu yana sosyal medyada ön planda olmayı başaran Recep Şekerci, seçimlere sayılı günler kala ilçemizde hareketlenen seçim atmosferinde sosyal medyada hazırlatmış olduğu reklam filmleri ile bir adım daha öne geçmeyi başardı.

Bandırma’da yaşayan farklı kesimlerden insanların samimiyetle problemlerini anlattıkları ve çare aradıkları senaryosuyla hazırlanmış reklam filmlerinde Recep Şekerci aranan lider Belediye Başkanı imajı ve duruşuyla özellikle kararsız seçmenlerin destek verme noktasında etkilemiş durumda gözüküyor.

Profesyonel ekipler tarafından hazırlanan amatör ruhla ve samimiyetle hazırlanmış on farklı reklam filmi belirli aralıklarla sosyal medya da paylaşılıyor ve her film Bandırmalıların farklı sorunlarına dikkat çekiyor.

Reklam filmlerinin sonunda Recep Şekerci’nin “Bandırma 5 yıl daha kaybetmeyecek ve bu seçimi sen kazanacaksın” vurgusu Bandırma’daki değişimin ve Bandırmalıların kazanımlarına direk temas ediyor.

“BANDIRMA’DA SULARIMIZ KESİLİYOR HABER BİLE VERMİYORLAR”

“BANDIRMA’DA TORUNLARIMI GEZDİRECEK YER YOK”

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

proje-bandirmacomtr