Son Dakika
18 Aralık 2017 Pazartesi

Şekerci Ücretli Otoparkları Kaldıracağız

28 Mart 2014 Cuma, 16:38

DSCF0954

AK Parti Balıkesir Milletvekili Cemal Öztaylan, AK Parti Bandırma Belediye Başkan Adayı Recep Şekerci, İlçe Başkanı Eşref Kasapoğlu  partisinin ilçe başkanlığında ortak basın toplantısı düzenledi.

CHP’li yerel yönetimin ilçe sokaklarını rant kapısı haline getirdiğini dile getiren Şekerci “Bandırmanın sokakları İstanbul merkezli UCS şirketine kiralandı. Uygulamadan vatandaşlarımız şikâyetçi. İktidarımız döneminde vatandaşlarımızı hacizlik yapan bu uygulamayı kaldıracağız. Burada çalışan personel kardeşlerimiz müsterih olsunlar onlara iş bularak otoparkları kaldıracağız” dedi.

Cadde ve sokakların otopark olarak kullanılmasıyla ilgili kafalarda soru işaretinin bulunduğunu öne süren Şekerci “Yerel yönetim 438 araçlık yolu UCS’ye 38 bin TL’ye satarken 743 araçlık yolu ise 40 bin TL’ye UCS şirketine vermiştir. 305 araç için belediye şirketten 2 bin TL fark almıştır. Oradaki fark kime verilmiştir.Bunun açıklanmasını bekliyoruz” şeklinde konuştu.

 

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

proje-bandirmacomtr