Son Dakika
20 Ocak 2018 Cumartesi

Şekerci’den Tatlısu Yürüyen Merdiven Projesi

07 Mart 2014 Cuma, 09:34

SEKERCI-YURUYEN-MERDIVEN-PROJESI2Ak Parti Bandırma Belediye Başkan Adayı Recep Şekerci Paşabayır’ın CHP’li belediye tarafından adeta kaderine terk edildiğini belirterek “Bu mahallemizin sakinleri tarafından yaptırılanlar dışında, Belediyeden bir oturma bankı dahi hizmet alamamıştır” dedi.

Şekerci;” Paşabayır için tüm projelerimizi hazırladık. Bu bölgede oturan yaklaşık 45 bin vatandaşımız adeta kendi kaderine terk edilmiş durumda. Bölge de ne bir sosyal donatı ne bir rekreasyon alanı var. Bizim zamanımızda yapılanlar dışında bir park bile bulunmamaktadır. Bizim yaptıklarımız da bakımsızlıktan, kırık dökük durumda.” dedi

-PAŞABAYIR’DAN TATLISU ÇEŞMESİNE YÜRÜYEN MERDİVEN

Devamında Şekerci; ”Paşabayır sakinleri artık sahile inmek için araç kullanmak zorunda kalmayacaklar. Tatlısu çeşmesinden soğuksu caddesindeki büfenin önüne doğru  “yürüyen merdiven projemiz” ile Paşabayır sakinlerini sahille buluşturacağız. Bu yolla hem şehir içi trafik rahatlamış olacak hem vatandaşlarımız yürüyüş mesafelerini arttıracak, daha fazla spor yapacak. Artık Paşabayır’a yürüyerek gidip gelmek mümkün olacak. Vatandaşın ayağına hizmet götürmek budur” şeklinde konuştu.

SEKERCI-YURUYEN-MERDIVEN-PROJESI1

 

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

proje-bandirmacomtr