Son Dakika
16 Aralık 2017 Cumartesi

Şekerci; ”Pekel Müdahale Etmeli”

17 Mart 2014 Pazartesi, 09:17

SEKERCI-KOYAdalet ve Kalkınma Partisi Bandırma Belediye Başkan Adayı Recep Şekerci seçimlere iki hafta kala görevlerinden istifa etmeyen Belediye Başkan Yardımcısı Dursun Mirza ve Kent Konseyi Başkanı Selim Panç’a tepki gösterdi.

Başkan Yardımcısı Mirza’nın Belediye’nin imkânlarını, Selim Panç’ın da Kent Konseyi’nin imkânlarını kullanarak seçim çalışması yaptığını öne süren Şekerci, bunun son örneğinin Paşamescit Mahallesi’nde Belediye’nin imkânlarıyla dağıtılan yardım paketlerinde görülebileceğini söyledi.

Şekerci, belediye bünyesinde yaşanan bu demokrasi ayıbına Belediye Başkanı Sedat Pekel’in müdahale etmesi gerektiğini dile getirdi.

-Bandırma’ya Ramazanı 4 ay önce getirdiler

CHP’li yerel yönetim Ramazan’ın geleneksel yardım paketlerini ramazana 4 ay kala dağıttığını anımsatan Şekerci, “CHP ve CHP’li yerel yönetim Bandırma’ya Ramazan ayını 4 ay öncesinden getirdi” dedi.

Mirza’nın hastaneye alınacak işçilerden AK Parti’ye üye olmaları isteniyor şeklindeki iddialarına değinen Şekerci “İddialar gerçek dışıdır. Bizleri kamu kurumlarında particilik yapmakla suçlayan Mirza limana kendi referansıyla sokturduğu işçileri görmezlikten gelmesi ne yaman çelişkidir” diye tepki gösterdi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

proje-bandirmacomtr