Son Dakika
17 Aralık 2017 Pazar

Sahil Şenliği Başladı

02 Haziran 2014 Pazartesi, 09:36

Bandırma Bu yıl 25.si düzenlenen Uluslararası Bandırma Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivali, Sahil Şenliği Konserleriyle başladı. Sahil Şenliğinin birinci günde sahne alan Red Sonja, verdiği keyifli konserle müzik severlere güzel bir gece yaşattı.

Gündüz aşırı yağan yağmurun da etkisiyle serin bir havada gerçekleşen konserde hem kendi parçalarını hem de efsane olmuş rock gruplarının eserlerini başarıyla seslendiren grup izleyicilerden tam not aldı. Gecenin sonunda RES SONJA’ya teşekkür plaketini Belediye Meclisinin yeni dönemdeki en genç Meclis Üyesi olan Gökhan Yankol verdi. Konserinin ardından izleyiciler Red Sonja ile hatıra fotoğrafları çektirdi.

“ÇEVRE VE İNSAN” PANELİ İLERİ BİR TARİHE ERTELENDİ.

Bandırma Belediyesi tarafından bu yıl 25.si düzenlenecek olan Uluslararası Bandırma Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivali’nin açılış gününde yer alan “Çevre ve İnsan” konulu Panel, ileri bir tarihe ertelendi.

Festivalin birinci günü 05 Haziran Perşembe saat 14.00’daki panele konuk olarak katılması planlanan CHP İstanbul Milletvekili Şafak Pavey’in parti görevlisi olarak yurt dışı programında yer alacak olması nedeniyle “Çevre ve İnsan” konulu panel festival sonrasında belirlenecek bir tarihte yapılmak üzere ertelendi.

FESTİVAL PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr