Son Dakika
16 Aralık 2017 Cumartesi

Recep Şekerci “AK Günlere Kavuşacağız”

18 Şubat 2014 Salı, 09:29

DSC_0608Recep Şekerci” Bizim hizmet davası dışında bir davamız olmamıştır, olamaz da. Hizmet, farklı inanç,  düşünce ve hayatlara saygı duymakla başlar. Hizmetlerimizde asla gelecek seçim hesabı yapmayacağız. AK Parti siyasetinin özü hizmet temeline dayanmaktadır. AK Parti birilerinin hayal edemediğini gerçek kılmıştır. Bandırma’yı 5 yıllık kara dönemden sonra AK günlere kavuşturacağız”.
Zaman kaybına tahammülümüz kalmadı
AK Parti Bandırma belediye başkan adayı Recep Şekerci, seçim çalışmalarına ekibi ile birlikte ara vermeden devam ediyor.
“5 yıl önce emanet verdiğimiz Bandırma belediyesini 30 Mart seçimlerinde yeniden teslim alacağız” diyen Şekerci” İnsanların yaşamlarında hedefleri olur. Hedefler, bir yerlere gelip oturmaktan ziyade insanların kendi düşüncelerini, fikirlerini ve projelerini hayata geçirme vasıtasıdır” ifadesinde bulundu. Recep Şekerci, her gittiği mahallede, her gittiği köyde vatandaşlardan büyük ilgi ve destek gördüklerini belirterek, sandıktan zaferle çıkacaklarına inandığını söyledi.”Bandırmamız için kaybedilmiş yılların bu gün bizi etkilediği, yarın hem bizi hem de çocuklarımızı derinden etkileyeceği apaçık ortadadır. Artık zaman kaybına tahammülümüz kalmadı” açıklamasında bulunan Şekerci şunlara yer verdi. “ İşte; kuruluşunun üzerinden henüz 1 yıl bile geçmeden; tek başına iktidara gelmiş, girdiği 3 genel 2 yerel seçimden oylarını arttırarak çıkmayı başarmış, dünya üzerinde başka bir örneği olmayan başarının temelinde bu anlayış yatmaktadır. İşte bu anlayış ki; son genel seçimde her iki kişiden bir kişinin oyunu almayı başarmıştır. Ak Parti’nin bu; değişim, gelişim ve hizmet anlayışını Bandırma’ya taşıyacağım. Çağımız bilgi çağıdır, bilgi gün geçtikçe artmakta ve insanların bilgiye ulaşması gittikçe kolaylaşmaktadır. İnsanlık bu sayede büyük gelişme sağlamaktadır. En büyük silahta bilgidir, biz medeniyetin bu şartlarla gelişebileceğini düşünüyoruz.” dedi.

Banses Gazetesi

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

proje-bandirmacomtr