Son Dakika
20 Ocak 2018 Cumartesi

Kahvaltıda Buluştular

25 Şubat 2014 Salı, 23:19

mirza-pekelCHP Bandırma Belediye Başkan Adayı Dursun Mirza, Grand Asya Otel’de düzenlenen kahvaltıda Oda Başkanları ve Mahalle Muhtarlarıyla bir araya geldi.
Cumhuriyet Halk Partisi Bandırma Belediye Başkan Adayı Dursun Mirza, Grand Asya Otel’de düzenlenen ve CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, CHP Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sami Sözat’ın ve Bandırma Belediye Başkanı Sedat Pekel’in de katıldığı kahvaltıda, Oda Başkanları ve Mahalle Muhtarları ile bir araya geldi. Kahvaltıda açılış konuşmasını yapan CHP Bandırma İlçe Başkanı Atilla Atakay; “CHP olarak Bandırma’da 5 yılda güzel işler yaptık. Gelecek 5 yılda da Dursun Mirza ile daha güzel projelere imza atacağız” dedi.
Atilla Atakay’ın konuşmasının ardından kürsüye gelen CHP Bandırma Belediye Başkan Adayı Dursun Mirza; “Bandırma’nın geleceğini hep beraber inşa edeceğiz. Bandırma Belediyesi olarak bizden önce başlamayan işler, bizim zamanımız da tamamlanıp Bandırmalı vatandaşlarımızın hizmetine girdi. Bu zamana kadar hiç kimseyi ayrıştırmadan ya da ötekileştirmeden hizmete devam ettik. Makam odalarımız vatandaşın ulaşamayacağı yer değil, en kolay ulaşabileceği yerler oldu. Kapılarımızın hiç kapalı olmadı. Bandırma’nın her mahallesine hizmet götürdük. Alt yapısıyla, üst yapısıyla Bandırma’nın tüm mahallelerine girdik. Eksik kaldığımız yerler yok mu? Elbette var ama biz bu halka yalan söylemedik. Başkaları gibi çalmadık. Bütün mahalle muhtarlarımız ile beraber güzel bir koordinasyon içerisinde işlerimizi yürüttük. Biz onlara destek verdik, onlarda bizlere. Bundan sonrada böyle olacak. Gelecek 5 yılda da Bandırma’nın büyük projelerine beraber imza atacağız” dedi.
Dursun Mirza’nın konuşmasından sonra söz alan Bandırma Belediye Başkanı Sedat Pekel; “30 Martta vatandaşlarımız sandığa gidecekler. Hür ve özgür iradeleri ile oylarını kullanacaklar. Ben oy kullanacak vatandaşlarımızdan sadece bir kez düşünmelerini rica ediyorum. Bir tarafta belediyecilik anlamında hiçbir deneyime ve bilgiye sahip olmayan bir aday, diğer tarafta uzun yıllardır siyasetin ve belediyenin içerisinde görev almış, son 5 yıldır da Bandırma Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Dursun Mirza. Bandırma bugün Dursun Mirza’nın dışında bir isim seçerse kaybedecek. Belediyecilik sadece makam koltuğunda oturmak değildir. Birileri bunu öyle görüyor. Bandırma Belediyesi’nin yaptıkları ortada. Dursun Mirza’nın bundan sonrada yapacakları ortada. Ben oy kullanacak tüm vatandaşlarımın samimiyetine inanıyorum. 30 Martta da oylarını güvenden, tecrübeden, birikimden yana Dursun Mirza’dan yana kullanacaklarını inanıyorum” dedi.
“DURSUN MİRZA’YA TAM DESTEK”
Bandırma Belediye Başkanı Sedat Pekel’in konuşmasından sonra kürsüye gelen CHP Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sami Sözat; “Bandırma’ya her geldiğimde, oturduğum her masada soruyorum. Bandırma Belediyesini yönetenlerden memnun musunuz? Aldığım cevaplara baktığımda, bu halk Bandırma Belediye Başkanı Sedat Pekel’den de Belediye Başkan Adayı Dursun Mirza’dan da memnun ve sonuna kadar arkasında. Bende Dursun Mirza’nın sonuna kadar arkasındayım. Bir insanı değerlendirirken söyledikleri ile değil, geçmişte neler yaptıkları ile değerlendirmek lazım. Dursun Mirza geçmişte de, Bandırma Belediyesinde de her zaman çalışkan bir kardeşimiz oldu. Sosyal Demokrasiye inanan bir kardeşimiz oldu. Bundan dolayı Bandırma’nın geleceği için demokratlarda Dursun Mirza’ya tam destek veriyor” dedi.

 

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

proje-bandirmacomtr