Son Dakika
18 Aralık 2017 Pazartesi

Minik Şampiyondan Büyük Başkana Ziyaret

02 Mayıs 2014 Cuma, 23:42

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Masa Tenisi Turnuvası`nda birinci olan Mehmet Efe Karlahan, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur`u ziyaret etti. 

Mehmet Efe Karlahan, ailesiyle birlikte gerçekleştirdiği ziyarette, yarışma hakkında Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur`a bilgi verdi. Konuklarıyla bir süre sohbet eden Başkan Uğur, kendisine yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek başarılı sporcuyu tebrik etti ve “Spor, büyüme çağındaki çocuklar için hem bedensel sağlık ve fiziksel gelişme yönünden hem de iyi bir kişilik gelişimi ve ruh sağlığı bakımından yararlı. Spor ayrıca psikolojik açıdan da kendini kontrol etmeyi, bir konuda konsantre olabilmeyi, iradesini kullanabilmeyi öğrenir. Araştırmalar, spor yapan gençlerin insan ilişkilerinde daha başarılı olduklarını gösteriyor. Sizler, bugünün çocukları, geleceğin mimarlarısınız. Bu nedenle sizin sağlıklı gelişmeniz demek bu ülkenin de gelişmesi demektir. Elde ettiğin başarıdan dolayı seni kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” şeklinde konuştu.

Bir önceki yazımız olan Kutlu Creative'den Google Bilgilendirmesi başlıklı makalemizde bandırma internet sitesi, bandırma web tasarım ve google arama motoru kayıt hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr