Son Dakika
18 Aralık 2017 Pazartesi

Mevsim Değişikliğine Dikkat

10 Eylül 2014 Çarşamba, 22:48

doktor-zaferBandırma Toplum Sağlığı Müdürü Dr. Zafer Yılmaz, mevsim geçişlerinde yaşanan ısı değişiklikleriyle ilgili ilçe sakinlerini uyardı.
Yılmaz “Özellikle mevsim geçişlerinde atmosferik şartların değişmesiyle, gün içerisinde gece ve gündüzü sıcaklık değişmesi, havadaki polenin değişmesi ve sonbaharda özellikle artan rüzgârlarla birlikte başta astım olmak üzere koahlı hastalarımızın, kronik solunum ve kalp problemi olan hastalarımızın dikkat etmeleri gerekmektedir” dedi.
Yılmaz şunları söyledi “Özellikle hava değişiminin çok olduğu, hava şartlarının kötü olduğu aşırı derecede rüzgârın olduğu ve nemin fazla olduğu dönemlerde kronik solumun sistemi rahatsızlığı olan hastalar mümkünse bu süre zarfında dışarı çıkmamalarını öneriyoruz. Mutlaka eylül ayının 15’inden sonra ve Ekim ayı içerisinde 65 yaşın üzerinde kronik solunum hastalığı olan ve kronik kalp hastalarımızın da grip aşılarını mutlaka yaptırmalar gerekiyor”

Bir önceki yazımız olan Kutlu Creative'den Google Bilgilendirmesi başlıklı makalemizde bandırma internet sitesi, bandırma web tasarım ve google arama motoru kayıt hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr