Son Dakika
20 Ocak 2018 Cumartesi

Merhum Türkeş’i Bandırma’da Andılar

07 Nisan 2014 Pazartesi, 21:56

mhp-anmaMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bandırma İlçe Başkanlığı, MHP’nin Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş için vefatının 17. yıl dönümünde lokma hayrı yaptı.

Şehit Süleymanbey Caddesi üzerinde düzenlenen etkinliğe MHP Bandırma İlçe Başkanı Karani Erkul, Bandırma Belediye Meclis Üyeleri Ayhan Yörükoğlu, Harun Algül,Erol Çakır, MHP Bandırma Kadın Kolları Başkanı Zila Gürel ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Alparslan Türkeş’in vefatının 17. yıl dönümünde rahmet ve minnetle yad ettiklerini dile getiren MHP Bandırma İlçe Başkanı Karani Erkul, “Başbuğ Türkeş bizlere teslimiyeti değil, milliyetçiliği, esareti değil cesareti, zillete düşmeyi değil millet olmayı, düşmanlık yerine kardeşliği, ayrıştırma yerine kaynaştırmayı öğretti. Başbuğ Alparslan Türkeş’in vefatının üzerinden 17 yıl geçti. O’nu özlemle arıyoruz. Ne mutlu bizlere ki, yetiştirdiği kadroları, büyük ve örnek devlet adamı bilge liderimiz Devlet Bahçeli’ye emanet ettiği Milliyetçi Hareket Partisi, büyük Türk Milleti’nin birliğinin ve dirliğinin sigortası olmaya devam ediyor, Başbuğ’a ve O’nun yol arkadaşlarına, Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

proje-bandirmacomtr