Son Dakika
25 Kasım 2017 Cumartesi

Korsan Servis Uyarısı

08 Eylül 2014 Pazartesi, 09:41

Bandırma Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ali Acar, 2014-2015 eğitim ve öğretim döneminin 8 -15 Eylül tarihleri arasında kademeli olarak başlayacak olması sebebiyle bir açıklama yaptı. Acar, açıklamasında velileri korsan servisler konusunda uyardı.

Okul sezonunun yaklaşmasıyla birlikte okul çevresinde korsan servis araç işletmecileri sayısında bir artışın gözlendiğini dile getiren Acar “Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın daha güvenli bir eğitim ve öğretim yılı geçirmeleri için mutlaka yardımcı personeli ve ilgili mesleki odaya kayıtlı olan servis araçlarının tercih edilmesi daha güvenli olmaktadır. Tüm öğrenci velilerimiz bu konuda duyarlı olmalı ve çevrelerindeki korsan servis araçlarını barındırmamalıdır” dedi.
Korsan servis araçlarından öğrencilerin korunması için okul yönetimleri ve emniyet görevlilerinin denetimlerini arttırması gerektiğinin altını çizen Acar, Okul yönetimlerinin de servis araçları sahiplerini düzenli servis bakımları, hijyen ve yardımcı personel konularında da uyarmaları gerektiğini sözlerine ekledi.

İlkhaber Gazetesi

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr