Son Dakika
16 Aralık 2017 Cumartesi

Kasapoğlu “Provakatörler İş Başında”

26 Mart 2014 Çarşamba, 15:53

esref-kasapoğlu1AK Parti İlçe Başkanlığından seçime sayılı günler kala provakatif eylemlerin artmasına yönelik olarak basına yazılı açıklama yapıldı.

Açıklamada” özellikle bazı şahısların önceden gideceğimiz kahvehanelerin tespit ederek oralara konuşlanıp provakatif eylemlerde bulunuyorlar. Dikkat ediyoruz sürekli aynı yüzler ve her ortamda sözlü saldırılarına devam etmekteler.Gün içerisinde yaşanan bir olayda yine aynı şahıslar ortaya çıkmış ve kalabalığa hakaret ve saldırılar sonucu bir tartışma yaşanmıştır” denildi

“HUSUMET KAVGASININ BİZİMLE İLGİSİ YOK”

Devamında şöyle denildi” Bandırma hepimizin şehir ve hangi görüşte olursa olsun Bandırmalı her vatandaşımızın refahı, huzuru ve mutluluğu bizim birinci önceliğimiz. Arbede esnasında daha önce aralarında husumet bulunanların kavgası bizim üzerimize yıkılmaya çalışılıyor, bize mal etme gayretleri boşunadır”

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

proje-bandirmacomtr