İŞTE BANDIRMA AK PARTİ YÖNETİM KURULU LİSTESİ

07 Ekim 2015 Çarşamba, 14:40
google news takip et mobil

Bandırma AK Parti İlçe Teşkilatı Alp Bostancı başkanlığında yeni yönetim kurulu listesini belirledi.

İŞTE AK PARTİ BANDIRMA İLÇE TEŞKİLATINDAN YAPILAN AÇIKLAMA METNİ

Değerli Basın Mensupları,

Birlik ve beraberlik içerisinde, Ak Parti’nin başta bölgemizde ve tüm Türkiye’de iktidar olması ve ülkemizde siyasal ve ekonomik istikrarın tesis edilmesi adına önemli bir görev olarak gördüğüm ilçe teşkilatı başkanlığı görevi kısa bir süre önce Ak Parti genel merkezi tarafından tarafıma tevdi edilmişti. Öncelikle beni bu göreve layık gördükleri için başta partimin yetkili organları olmak üzere çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Ülkemizin yakın dönemde içeride ve dışarıda çeşitli odakların saldırılarına maruz kalması, uluslararası siyasette yalnız bırakılmaya çalışılması, başta terör sorunu olmak üzere karşılaşmış olduğumuz tüm sorunların çaresi Ak Parti iktidarıdır. Bunu son 13 yılda tarih boyunca ülkemizin özellikle demokratikleşme anlamında yaşadığımız kalıcı sorunlara yine kalıcı çözümler üretmek adına Ak Parti iktidarının atmış olduğu sorumlu adımlardan yaşayarak görmüş bulunmaktayız.

İçinden geçtiğimiz özel dönem ve özellikle genel seçimlerinin bu denli yakın bir tarihte yapılacak olması görevimizin ne kadar zorlu olduğunu gösteriyor. Biz bugüne kadar Bandırma’da bir vesile ile iletişim kurma, temas etme konusunda eksiklikler yaşadığımız kitlelerle yakın temas kurma anlamında özel çaba sarf edeceğiz.

Ak Parti’nin 13 yıllık iktidarı belediyecilik hizmetleri adına çığır açan adımları ve bu hizmetlerden Bandırma ve bölgemizin de en ciddi şekilde faydalanması adına üzerimize önemli sorumluluk düşmektedir. Biz yönetim kurulumuzla birlikte yapılmayanı yaparak bu temsilciliğin Ak Parti’yi, Ak Parti iktidarını ve Sayın Başbakanımızı temsil etmek anlamına geldiğinin bilinci ile Bandırma siyasetine önemli bir soluk getirmeyi planlıyoruz.

Tüm Ak Parti üyeleri ile beraber kol kola, omuz omuza çalışmak ve her bir bireyin fikir ve önerilerini dinleyip “BİZ BİRİZ, BERABERİZ” ruhu ile yeni bir sayfa açmayı, partimizi Bandırma’da hak ettiği yere getirmeyi amaç edindik.

Başta ailem olmak üzere, Ak Parti’ye gönül vermiş tüm dostlarıma ve Bandırma’daki tüm Ak Parti camiasını sevgi ve saygı ile kucaklıyorum.

Bu ulvi yolda birlikte yol alacağım yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımın isimleri ekte ilginize sunulmuştur. Allah yardımcımız olsun.

 

1

ALP

BOSTANCI

TÜCCAR

2

BURAK

TUZLU

İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI VE MAKİNA TEKNİKERİ

3

ABDULLAH

ÇOLAK

SANAYİCİ

4

HALİFE

KARA

ESNAF

5

AHMET

OKBAY

ÇİFTÇİ

6

MESUT

TATLIDİL

MÜDÜR

7

YILMAZ

ÖZDEMİR

AVUKAT

8

AHMET

KIRCI

TÜCCAR

9

ÖMER

DURNA

MÜTEAAHİT

10

MEHMET

DOĞAN

ESNAF-KUYUMCU

11

HALİL

ÖZÜMİT

ESNAF

12

SADİ

TÖRE

ESNAF-ELEKTRİK TEKNİKERİ

13

ÖZCAN

MUSLU

ÇİFTÇİ

14

NEJAN

NART ÜNVER

AVUKAT

15

RECEP

DEMİREZEN

ESNAF-ÇİÇEKÇİ

16

NEVZAT

ÖZBERK

ASKER EMEKLİSİ

17

MUSTAFA YÜCEL

KAPLAN

ESNAF-PAZARCI

18

HASAN BASRİ

ŞENYAZ

ESNAF-FIRINCI

19

AYTAÇ

GÜR

ESNAF

20

NURİ

VARLIK

ÇİFTÇİ

21

TÜLAY

VURAL

MALİ MÜŞAVİR

22

HASAN FAHRİ

ATLI

İÇ MİMAR-MÜTEAAHİT

23

TAYYAR

ÖZEN

EMEKLİ

24

MUSTAFA

TOPÇU

ESNAF/GALERİCİ

25

YUSUF

ÇELİKOĞLU

MÜTEAAHİT

26

ZEYNEP

ÖZGÜN

İŞÇİ-PERSONEL ŞEFİ

27

ELİF

GÜNGÖR

YÖNETİCİ

28

İSMAİL

OKTORVACI

VETERİNER

29

MEHMET AKİF

DİŞLİKÇİ

İNŞAAT MÜHENDİSİ-MÜTEAAHİT

30

FARUK

ERENSOY

ÇİFTÇİ

 

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA 17 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ KAYITLARI başlıklı makalemizde 17 Eylül Üniversitesi Kayıt Tarihleri, Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Adresi ve Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Kayıt Tarihleri hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

kutlu creative
avşa adası otelleri
x