Son Dakika
16 Aralık 2017 Cumartesi

Havutça Ozan Onur’a Saldırı Sonrası Konuştu

02 Mayıs 2014 Cuma, 10:41

CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça ve Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, Başkan Yardımcısı Ozan Onur’un uğradığı silahlı saldırıya ilişkin değerlendirmelerde bulundu. CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, Bandırma Belediye Başkan Yardımcısı Ozan Onur’a sıkılan kurşunun ilçede barışa, kardeşliğe sıkılan bir kursun olduğunu söyledi.

-Halkın malını korumaya devam edeceğiz
Havutça “CHP’li yerel yönetimler şiddete, ranta, silahlı saldırıya karşı bedeli ne olursa olsun halkın malını korumaya devam edeceklerdir. Şiddet ve tehditlere rağmen hiçbir arkadaşımız Bandırma halkının malını hiç kimseye peşkeş çekmeye izin vermez. Afrika Ülkelerinde bile hiç kimse eline silah alıp hak iddia etmeye kalkamaz. Eğer böyle olursa ülkede ne hak ne adalet nede barış kalır. Zanlının bağımsız yargı karşısında mahkûm olması için elimizden geleni yapacağız” dedi.

İlkhaber Gazetesi

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr