Ermet Çevre

12 Aralık 2019 Perşembe, 16:02
ermet-cevre-hasere-ilaclama-bandirma
google news takip et mobil

Bandırma ilaçlama firması Ermet Çevre ile tüm haşerelerden kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz.  Böceklerin evlerinize buldukları en küçük çatlaklardan bile girebileceğinizi unutmayın. Tüm girişleri kapatmanıza rağmen böcekler evinize yine de girmeyi başarabilir.

Ermet Çevre alanında uzman ekipleri ile evlerinizde kesinlikle insan sağlığına zararlı olmayan ilaçlarla evlerinizdeki haşerelerden sizleri kurtarıyor. Kış aylarının gelmesi ile birlikte havaların soğumasından sonra haşereler kendilerine daha sıcak bir yuva arayışında… Haşereler için en ideal sıcak yuva ise kesinlikle evleriniz oluyor.

BANDIRMA HAŞERE İLAÇLAMA

Bandırma Haşere İlaçlama

Kalorifer böcekleri alman hamam böceği olarakta bilinir. En kısa sürede çoğalabilen haşere türü olan böceklerin dişisinin sırtında 35-40 yumurta olabilir ve her seferinde 200 yumurta ile çoğalabilir. Bu yumurtalar 18 gün içerisinde kırılır ve yeni böcekler yumurtadan çıkar. Bu demek oluyor ki kısa süre ilaçlama yaptırmadığınızda evinizde yüzlerce kalorifer böceği geziniyor olacak. Tüm önlemleri almanıza rağmen bir türlü haşerelerden kurtulamıyorsanız Ermet Çevre ilaçlama ile iletişime geçebilirsiniz.

Bandırma Haşere İlaçlama Firması

Ermet Çevre

Adres: 600 Evler, 600 Evler Mh. Küçük Sanayi Sitesi, 1317. Sk. 28. Blok D:No:6, 10200 Bandırma/Balıkesir

Web : https://www.ermetcevre.com/

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x