Son Dakika
25 Kasım 2017 Cumartesi

Erdek’te Sahil Karmaşası

06 Ağustos 2014 Çarşamba, 09:21

Erdek Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Yapakçı gazetecilere yaptığı açıklamada kumsalın Milli Emlak Genel Müdürlüğü’nün kendi tasarrufuna aldığını ancak temizlik ve bakımlarının belediye tarafından yapıldığını bu durumun geçen yıllara oranla işlerini bi hayli zorlaştırdığını belirtti.

Yapakçı “Kumsalı Milli Emlak Genel Müdürlüğü kendi tasarrufuna aldı. Şezlong, şemsiye kurulacak alanları Milli Emlak kendi kiraya veriyor, ücretini onlar alıyor ve müdahaleyi bizden bekliyorlar. Biz de Erdek Zabıta Müdürlüğü kanalıyla Milli Emlak’a bir yazı gönderdik; ‘Nasıl ki bu alanın parasını ücretini alıyorsanız, bunların temizliği ve güvenliğinden de siz sorumlusunuz’ diye. Yetki karmaşası bundan oluyor. Otel ve motel sahiplerini de uyardık; ‘Plaj alanının temizliğini yapın, çöpleri yola çıkarın, biz oradan alalım’ ” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr