Son Dakika
25 Kasım 2017 Cumartesi

Erdek’te Hüseyin Sarı Kazandı

31 Mart 2014 Pazartesi, 00:02

sariCHP’nin Erdek’teki seçim zaferi coşkuyla kutlanıyor. Hüseyin Sarı’nın belediye başkanlığına seçilmesi, “Takunyacılar Sokağı”nda kurulan platformun önünde toplanan yüzlerce kişi tarafından coşkuyla kutlandı. Burada bir konuşma yapan Hüseyin Sarı, 64 yıl sonra Erdek’te ilk kez CHP’nin, yerel yönetim seçimini kazandığına dikkati çekerken şunları söyledi:

“Erdek, tarihinde hiçbir zaman son beş yıl kadar zulüm yaşamadı. Hiçbir dönemde son beş yıl kadar garip-guraba hakkı yenmedi, ekmekle oynanmadı. Böylesine faşist bir dönem yaşamadı. Bu dönem için bana iftirada bulunanlara hakkımı helal etmeyeceğim. Bu sonuca hep birlikte ulaştık. Kazanan Erdek oldu. Bundan sonra artık Erdek’in ve herkesin belediye başkanıyım. Ama şunu belirtmek isterim ki, biz, görgüsüz bir camia değiliz. Kaybetmenin de, kazanmanın da onurunu iyi biliriz. Bu nedenle şimdi, kaybedenleri de asla üzmeden buradan ayrılmanızı bekliyorum. Şimdi, isteyen herkesle birlikte Ocaklar’dan başlamak üzere tüm Kapıdağ’ı dolaşacağız. Desteğiniz için hepinize teşekkür ediyorum.”

Önümüzdeki 5 yıl, Erdek’e hizmet için ellerinden gelen çabayı harcayacağını vurgulayan Hüseyin Sarı, yerel seçimde CHP’nin yaklaşık 12 bin, AKP’nin 7500 ve MHP’nin 2 bin dolayında oy aldığını açıkladı.

Bandırma Haber

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

proje-bandirmacomtr