Son Dakika
25 Kasım 2017 Cumartesi

Edincikspor Gümbür Gümbür Geliyor

15 Ağustos 2014 Cuma, 09:48

2014-2015 futbol sezonunu dev bir kadro ile açan Edincikspor Bandırma’nın genç yeteneklerine kollarını açarak hem Bandırmaspor’un altyapısı hem de pilot takımı olmaya hak kazandı.

Bandırmaspor altyapısı ve amatör takımında yetişen gençlerle yola çıkan Edincikspor hem parayı içerde tuttu hemde genç yeteneklere buyrun gelin kapımız açık imajını verdi.

Yeni kurulan bir yönetim ışıl ışıl parlayan bir takı olarak ileriye umut verdi.

Başkan Abdullah Erbay’ın Edincikspor köklü bir takım kurduğumuz ekip ile bu yıl hem yapılanıp hem de orta sıralarda yerimizi almak istiyoruz.Sizlerden döktüğünüz terin hakkını vereceğinizden eminim.Sezon sonu en iyi yerlerde bitireceğimizede eminim.

Basın Sözcüsü Süleyman DÖNMEZ ise: yeni çıktıkları ligde hem tesisleşmek hem de Bandırma’lı gençlere kapı açmak olduklarını ve orta sıralarda yer bularak önümüzdeki senelerde daha iyi yerler edinmek istiyoruz dedi.

Bu konuşmalardan sonra Teknik Direktör Feray Acemliler,Yardımcı Antrenör Can Uslu ve Kaleci Antrenörü Harun Kalkandelen nezaretinde çalışmalara başlandı…

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr