Son Dakika
29 Mart 2020 Pazar

Dijital Pazarlama ile Rakiplerinizden Bir Adım Önde Olun!

23 Ekim 2019 Çarşamba, 00:38

Bandırma’da web tasarım ve dijital pazarlama çözümleri sunan Kutlu Creative kurucusu Onur Kutlu ile bölgemizde dijital pazarlama çözümlerinin geldiği noktayı ve işletmelerin reklam planlamasında dikkat etmesi gereken konuları konuştuk.

Bölgemizde dijital pazarlama çözümleri adına sunmuş olduğu müşteri odaklı hizmetlerle başarı çıtasını her geçen gün arttıran Kutlu Creative kuruluşunun 5.yılında bölgemizde 200’den fazla başarı hikayesine ulaşarak bölgenin tercih edilen kurumsal web tasarım firması ünvanını taşıyor. Bandırma başta olmak üzere çevre il ve ilçelerde web tasarımı, sosyal medya, arama motoru optimizasyonu(SEO) ve arama motoru reklamcılığı (SEM) hizmetlerini sürdüren firma müşterilerine % 100 müşteri dönüşümlü garantili dijital pazarlama çözümleri sunuyor.

Kutlu Creative kurucusu Onur Kutlu son yıllarda bölgemizde etkin olarak kullanılan dijital reklam çözümleri konusunda işletme sahiplerine nasıl bir yol haritası çizmeleri konusunda yararlı bilgiler paylaştı.

onur-kutlu

ONUR KUTLU – KUTLU CREATIVE

Bandırma’daki işletmeler hangi dijital pazarlama çözümlerini nasıl kullanılmalı?

“Her geçen gün büyüyen bir şehir olan Bandırma’da reklam pazarlama trendleri son 5 yıl içerisinde dijital dikeyinde yükselmektedir. Geleneksel medya her ne kadar varlığını sürdürse de dijitaldeki reklam payı son yıllarda yüzde 50-60 düzeyinde seyretmektedir. Mobildeki trendin ülkemizdeki yaygınlığını da düşünürksek bu durumunda şirketler reklam bütçelerini her geçen gün dijital pazarlama üzerinde mobil alanda yoğunlaştırmalıdır. Şehrimizde bir çok şirketin sektörel siteleryerel sitelerFacebook, Instagram ve Google Adwords reklamlarını etkin kullandığını görmekteyiz. Bu platformlar doğru zamanda, doğru bütçelerle ve uygun şekilde yönetildiğinde amacına hızlıca ulaşılabilen anlık reklam mecralarıdır. Potansiyel müşterilerinizi satışa çevirmek yada gün sonunda harcadığınız bütçe ile kalmak reklamlarınızı yayınlayan kişinin elinde olduğunu unutmamak gerekir. Son olarak strateji, zaman ve konum planlanması dijital reklamcılığın olmazsa olmazlarındandır..”

Web Tasarım Firması yada Dijital Ajans Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler?

” “Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz” atasözümüz bu konuya aslında iyi bir atıfta bulunmaktadır. Web sitenizi emanet edeceğiniz kişi yada kurumların referansları bu konuda sizlerin web tasarım firmanızı seçerken dikkat etmeniz gereken noktayı belirlemeniz konusunda yardımcı olacaktır. Web tasarım ciddi bir iştir çünkü web sayfanız firmanızı temsil edecek internetteki sanal vitrininizdir. Bu bağlamda web tasarım firmanızın referanslarını inceleyerek hatta bu referans firmaları telefonla bizzat arayarak kişi yada kurum hakkında bilgi almak en doğru yol olacaktır. Dijital pazarlama çalışmaları sürekliliği esas alan çalışmalardır.”

Kutlu Creative web sitesi https://www.kutlucreative.com/ adresinden hemen ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA 17 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ KAYITLARI başlıklı makalemizde 17 Eylül Üniversitesi Kayıt Tarihleri, Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Adresi ve Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Kayıt Tarihleri hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x