Son Dakika
25 Kasım 2017 Cumartesi

Cumartesi Pazarı 23 Ağustos’ta Eski Yerinde

14 Ağustos 2014 Perşembe, 12:18

Cumartesi Pazarı, geçici olarak 23 Ağustos’tan itibaren Günaydın ve İhsaniye Mahallelerindeki eski yerinde kurulacak.

Bandırma’nın semt pazarı olan Cumartesi Pazarı, 21 Ağustos’ta ihalesine çıkılacak olan Kapalı Pazar Yeri Projesinin yapım süresi boyunca halkımıza eski yerinde hizmet edecek.

23 Ağustos 2014 tarihinden itibaren Günaydın ve İhsaniye Mahallelerinde yer alan Pazar Caddesi, İstiklal Caddesi, Eski İtfaiye Caddesi, 2. Okul Caddesi, Fevzi Çakmak Caddesi, Demirciler Caddesi, Hal Caddesi ve Terziler Caddesi ile 1. Okul Sokak ve 41 Sokak’ta kurulacak olan Cumartesi Pazarı için gerekli tüm hazırlıklar Belediye ekiplerince yerine getiriliyor.

Yapılan çalışmalar kapsamında bir yandan bölgede sıkıntılı olan yollar ve sokaklar parke döşeme çalışmalarıyla yenilenirken diğer yandan kurulacak olan tezgahlar için alan-çizim çalışmaları sürdürülüyor. Bu çalışmalar sırasında bölgede araçlarını park eden araç sürücülerinin daha duyarlı davranarak ekiplere yardımcı olunması devam eden hazırlık çalışmalarını daha hızlandıracağı yönünde görüş bildirilirken, eski yerinde kurulacak olan Cumartesi Pazarı’nın çevre esnafı için kendileri için çok faydalı olacağını, işlerinin canlanacağını belirtiyor.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr