Son Dakika
20 Ocak 2018 Cumartesi

Çınarlı’da Erken Kutlama

25 Mart 2014 Salı, 22:19

çınarlı-mahAk Parti Bandırma Belediye Başkan Adayı Recep Şekerci ve ekibi Çınarlı Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu.

Miting havasında geçen buluşmaya yüzlerce vatandaş katıldı. Mahalle halkı tarafından saz ekibi, havai fişek ve konfetilerle karşılanan Recep Şekerci ve ekibi adeta erken şampiyonluğu kutladı. Defalarca tezahürat ve alkışlarla sözü kesilen Şekerci Çınarlı, İhsaniye ve Paşamescit Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlara özgürcü yaşama sözü verdi. Şekerci konuşmasında “Sizin ekmek teknelerinizi elinizden alanlara cevabı siz 30 Mart’ta vereceksiniz. Size sadece seçim zamanı gelenlere biliyoruz ki cevabınız hazır.  Biliyoruz ki sizin oylarınız satılık değil.”

“KİMSENİN EVİNİ YIKMAYACAĞIZ”
Şekerci bazı kişilerce kamuoyunda çıkan asılsız söylentileri yalanlayarak “Recep Şekerci gelince sizi işten çıkartacak, evinizi yıkacak, mahalle düzeninizi bozacak diye dedikodu çıkartmışlar. Ben hayatım boyunca insanlara iş vermeye ekmek vermeye kendimi adamış biri olarak bu söylentileri yalanlıyorum. Aksine mahalleniz bizimle güzelleşecek.Çınarlı’nın tüm sorunları çözülecek” dedi.

-ÇINARLI’YA KONSERVATUVAR  SÖZÜ
Konuşmasında Şekerci mahalle halkına konservatuvar sözü vererek “Bandırma’nın müzisyenlerinin yetiştiği bu mahallemize konservatuvar açarak ülkemize yeni sanatçılar kazandırmak için Belediye Konservatuvarı açacağız. Bu konservatuvarı sizler işleteceksiniz” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

proje-bandirmacomtr